- Komerční sdělení -zeny
ZdravíJak být FIT v každém věku

Jak být FIT v každém věku

-

- Komerční sdělení -aktuality

Krásná postava a upravené vlasy mohou do značné míry skrýt skutečný věk ženy. Avšak obličej je nesmlouvavý. Povadlá oční víčka a vrásky nemusí být však ještě příčinou komplexů. Na tom, jak vypadá naše pokožka, se podepisuje životní styl a genetické dispozice.

Místo chirurga vitamíny

Jestliže vám skutečně hodně záleží na vzhledu, co nespraví kvalitní kosmetika, vylepší plastická chirurgie. I když si osobně myslím, že se k ní mnohdy uchylují ženy zbytečně. Každá žena chce být přitažlivá a hezká. Není tedy ničím zvláštním, že mnohdy až přehnaně řeší svůj vzhled.

Ženy mezi třiceti až padesáti lety svého věku ztrácí průměrně 15 kilo svalové hmoty. To je skutečně dost velké číslo. Avšak svalová hmota bývá nahrazována nežádoucím tukem. Tím se zpomalí metabolismus, tělo začne ochabovat a budovat zásoby tuku. Může za to jednak sedavý způsob života, špatná životospráva, zanesení organismu a absence pravidelného posilování a pohybu.

Rady a tipy, jak být FIT

Jestliže chceme nejen vypadat dobře, ale cítit se FIT musíme se zbavit nežádoucích tukových vrstev a zapracovat na zlepšení vitality a imunity. Po čtyřicítce začíná střevní stěna propouštět toxiny vznikající kvašením a hnitím do krevního oběhu. Právě proto má velmi mnoho lidí v tomto věku energeticky vysílená játra na zhruba polovinu jejich funkce. Zdraví střev je úzce spojeno s funkcí jater. To vše se zákonitě odráží také na vzhledu pokožky.

Je nanejvýš vhodné omezit nebo úplně vyloučit z jídelníčku bílé pečivo, sladkosti, šunku, uzeniny, kravské mléko a perlivé nápoje. Všeobecně je doporučováno využít síly zeleninových a ovocných šťáv. Výborná je i pročisťující červená řepa. To, co přijímáme formou potravy, se velmi odráží na stavu pokožky, vlasů, nehtů a zubů. Je-li našim přáním vypadat pokud možno, co nejdéle mladistvě, neobejdeme se bez zdravého stravování a pravidelného pohybu.

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje