S manželem se máme moc rádi, žijeme spolu tolik let, osud nám nedopřál děti, ale naštěstí dobré přátelé. No a ti nám k našemu výročí svatby zakoupili let balonem. No zprvu nás zachvátila panika, ale oni nás ujistili, že lítání v balonu je velmi bezpečné a také nám pomohlo si přečíst reference na provozovatele tohoto zážitkového dárku www.lety-balonem.cz. Komfort, profesionalita, individuální přístup – tato slova se skloňovala ve všech pádech a tak jsme se rozhodli tento nezvyklý dárek přijmout. Nádherný zážitek! Kolem nás další balóny, další stíny, i kroužící žluté motorové letadélko s mávajícím pilotem …

Let balonem nás přenesl do pohádky

Život je na chvilku pohyblivá malovaná pohádka … Všechny starosti jsou zapomenuty, zoufalství z prvního neuskutečněného letu (manžel onemocněl), čekání na nový termín, obavy z počasí které bylo zrána zcela apokalyptické a ani odpoledne ne zrovna ideální, strach jaký to vlastně bude pocit, jen tak si letět vzduchem, to vše je najednou nepodstatné … Letíme a je to úžasné! Manžel nadšený, já nadšená. Usmíváme se jako dva blázni. Držím se okraje koše a radostí bych nejraději poskakovala, je to takové krásné. Ale hodina je tak málo, tak zoufale málo! Před přistáním smutek, že přichází konec, po přistání touha nevylezl z koše a vzlétnout znovu, nejlépe hned … poslední nostalgické foto s příjemným pilotem.

  Chcete poznat asketický způsob života? Hurá do Bulharska!

Tak takové to je, letět balónem … lety balonem Pálava

Balíčky s příznačnými názvy lety balonem Brno stejně jako lety balonem Pálava jasně určující kam poletíte, mohu jen doporučit. Vidět z výšky vzácné stepi, lesostepi, suťové lesy a další přírodní skvosty Pálavy stojí opravdu za to. Oblíbené stezky Dolní Věstonice, Pavlov a Klentnice vypadají z ptačí perspektivy jako tenké provázky jen tak volně pohozené v náruči zeleně. Znovu naše velké díky majiteli firmy, který prezentuje svou činnost na webu www.lety-balonem.cz a trpělivému pilotovi a také všem zaměstnancům se kterými jsme přišli do styku, za vysokou úroveň a absolutní profesionalitu při organizování letu.

Related post

Česká republika Cestování Cestování

Vezměte rodinu na něco neobvyklého

Cestování

Darujte let balonem, klidně na Vánoce!

Comment(0)