S manželem se máme moc rádi, žijeme spolu tolik let, osud nám nedopřál děti, ale naštěstí dobré přátelé. No a ti nám k našemu výročí svatby zakoupili let balonem. No zprvu nás zachvátila panika, ale oni nás ujistili, že lítání v balonu je velmi bezpečné a také nám pomohlo si přečíst reference na provozovatele tohoto zážitkového dárku www.lety-balonem.cz. Komfort, profesionalita, individuální přístup – tato slova se skloňovala ve všech pádech a tak jsme se rozhodli tento nezvyklý dárek přijmout. Nádherný zážitek! Kolem nás další balóny, další stíny, i kroužící žluté motorové letadélko s mávajícím pilotem …

Let balonem nás přenesl do pohádky

Život je na chvilku pohyblivá malovaná pohádka … Všechny starosti jsou zapomenuty, zoufalství z prvního neuskutečněného letu (manžel onemocněl), čekání na nový termín, obavy z počasí které bylo zrána zcela apokalyptické a ani odpoledne ne zrovna ideální, strach jaký to vlastně bude pocit, jen tak si letět vzduchem, to vše je najednou nepodstatné … Letíme a je to úžasné! Manžel nadšený, já nadšená. Usmíváme se jako dva blázni. Držím se okraje koše a radostí bych nejraději poskakovala, je to takové krásné. Ale hodina je tak málo, tak zoufale málo! Před přistáním smutek, že přichází konec, po přistání touha nevylezl z koše a vzlétnout znovu, nejlépe hned … poslední nostalgické foto s příjemným pilotem.

  Let balonem nad krásnou českou krajinou

Tak takové to je, letět balónem … lety balonem Pálava

Balíčky s příznačnými názvy lety balonem Brno stejně jako lety balonem Pálava jasně určující kam poletíte, mohu jen doporučit. Vidět z výšky vzácné stepi, lesostepi, suťové lesy a další přírodní skvosty Pálavy stojí opravdu za to. Oblíbené stezky Dolní Věstonice, Pavlov a Klentnice vypadají z ptačí perspektivy jako tenké provázky jen tak volně pohozené v náruči zeleně. Znovu naše velké díky majiteli firmy, který prezentuje svou činnost na webu www.lety-balonem.cz a trpělivému pilotovi a také všem zaměstnancům se kterými jsme přišli do styku, za vysokou úroveň a absolutní profesionalitu při organizování letu.

Related post

Sport

Let balonem Vám poskytne krásný výhled

Cestování

Je právě na čase zkusit let balonem, nemyslíte?

Cestování

Darujte let balonem, klidně na Vánoce!

Comment(0)