Pravděpodobně není nutné připomínat, jak důležité je umět svého partnera uspokojit. I ten nejpěknější člověk, pokud s ním v sexu není zábava, bývá nezřídka nahrazen méně atraktivním protějškem, kterému však nechybí kreativita.

S  erotickými dovednostmi se však nerodíme. Naučíme se je postupem času a mnohdy metodou zvanou pokus-omyl. V takovém případě nám přibývá zářezů do futer. Tomu se dá naštěstí předejít.

Kurz, který vám vyrazí dech

Dnes už existuje řada různých kurzů. Neslyšeli-li jste ještě o kurzech „jak uspokojit svého partnera“, pak jsme rádi, že patříme k prvním, kteří vám to sdělí. Na těchto kurzech vyslechnete rady a učíte se od těch zkušenějších. Dozvíte se podstatné věci a proniknete do světa opačného pohlaví. Většina bloků, které brání lidem v prožívání milostného aktu, pramení z předsudků a hlubokého studu.

Kurz učí lidi, aby měli rádi své tělo a lépe vnímali touhy svého protějšku. Důležitou roli hraje také péče o svůj zevnějšek. Jelikož sex je i vizuální záležitost. O dodržování hygienických zásad není nutné se dlouze rozepisovat. Cílem je naučit se pochopit potřeby svého partnera. Zatímco jeden potřebuje ticho, druhého vzrušují hlasové projevy a určitý druh nebezpečí. Údajně je sexuální apetit úměrný tomu v jídle. Jestliže váš partner rád zkouší nová jídla, příchutě, bude stejně kreativní i v posteli. Je-li zvyklý na klasiku a nerad v jídle cokoliv mění, bude tato vlastnost totožná se sexem.

  Jak se Vám líbí Váš život? Máte-li touhu, jděte výš!

Bez polibků a doteků to nepůjde

Základním stavebním kamenem každého vztahu jsou polibky a doteky, které by neměly v běžném životě chybět. Jakmile se muž ženy dotýká pouze za jedním účelem, je to špatně. Každá žena chce být hýčkána a potřebuje pohladit, přitulit nejen bezprostředně před sexem. Odhoďte zábrany a naučte se spolu hovořit na téma sex. Nebojte se vyjádřit své pocity. Nemůžete dokonale poznat partnerovo tělo, pokud neznáte ani to své. Za žádných okolností nehrajte divadlo, že prožíváte bouřlivý orgasmus, když to tak není. Uškodíte leda sobě. Kurz, kde vás naučí uspokojování partnera, upevňuje vztahy, zvyšuje sebevědomí a dokonce prý prodlužuje život. Protože kvalitní intimní vztah se podepíše na lidské psychice.

Comment(0)