- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiNezapomeňte před plesem na nepostradatelné maličkosti!

Nezapomeňte před plesem na nepostradatelné maličkosti!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Plesová sezóna je v plném proudu a vy máte skvělou příležitost proměnit se v princeznu a užít si dokonale pohádkový večer. Na co všechno byste neměla zapomenout při přípravách na ples? Vyčleňte si dostatek času a hýčkejte se! Čtěte dál.

 Vlásky jedné krásky

Jedinečnost

Chtěla byste na plese vypadat jedinečně? Začněte účesem. Nosíte běžně vlasy sepnuté? Na ples si je nechte volně splývat.Obvyklé kudrlinky vyrovnejte, rovné vlasy natočte nebo jen ledabyle podtrhněte svou krásnou přirozenost výraznou ozdobu do vlasů.

Netroufáte si na přípravu účesu sama? Objednejte se ke své kadeřnici!Můžete rovnou změnit dosavadní střih nebo oživit stávající barvy. Velké experimenty si ovšem nechejte na jindy, případná nespokojenost s výsledkem  by vám mohl zničit veškeré přípravy i ples samotný.

Ruce opravdové dámy

Určitě jste už nejednou slyšeli, že ruce jsou vizitkou ženy. Mimo jiné se chovají také jako naše vnitřní zrcadlo. Prozrazují náš věk a vztah k sobě samým. Mějte se rády a hýčkejte i své ruce! Tak zní heslo pro každý den, nikoliv jen pro určitou příležitost.

Pokožka

Pokožka na rukou je stejně citlivá jako pokožka na obličeji. Pozornost ovšem často věnujeme pouze obličeji a ruce ponecháváme bez povšimnutí.Úpravu nehtů a lakování do nich nepočítejte. To je již otázka estetiky.

Vtírejte do dlaní každý den hydratační a vyživující krém, jemnou kůžičku okolo nehtů a nehty masírujte vhodnými olejíčky. Nenechte se unést jen krásnou vůní a hezkým balením a začněte se zajímat o složení produktů, které používáte na péči o své tělo. „Prázdné“ složení či škodlivá chemie nebudou šťastnou volbou.

 Nehty

Před plesem se nechejte hýčkat a dopřejte si manikúru s kompletní péči včetně lakování nehtů.Nebo si doma udělejte svůj vlastní malý zkrášlovací rituál, při kterém si můžete popíjet kafíčko a relaxovat.

Chystáte se vynést jednoduché jednobarevné šaty? Dodejte jim šmrnc extravagantními doplňky a výraznou barvou laku. Klasické rudé nehty nechají vyniknout vaši svůdnost.Velké oblibě se stále těší také francouzská manikúra. Její elegance podtrhne vaší jemnost a ženskost.

Lví energie

Když už vyrážíte na ples, jistě počítáte s tím, že protancujete střevíce, vypijete několik drinků, proberete s příteli spoustu „vážných“ témat a nepůjdete spát dříve než nad ránem. K takové aktivitě vám nesmí chybět nutná dávka energie. Nepodceňte situaci, ať nemáte během večera potřebu zoufale běhat pro energetické nápoje, které vám stejně moc energie nedodají.

Kvalitní spánek

Noc před plesem si dopřejte alespoň 8 hodinový odpočinek. Každé tělo potřebuje více či méně času k regeneraci, proto jej respektujte a vstaňte ve chvíli, kdy se budete cítit dostatečně svěží. Jak se k dostatečně kvalitnímu spánku dopracovat?

Neusínejte s negativními myšlenkami. Naopak se soustřeďte na všechny pozitivní maličkosti, které vás během dne potkaly. Řešení problémů a pracovních úkolů počká do pondělí. Špatně naladěné a uplakané večery bývají jednou z příčin, proč se vám nedaří usnout, nebo proč se několikrát za noc probudíte a vstáváte spíše vyčerpaní a bez úsměvu než odpočatí.  

Kakaové boby

Ochutnejte opravdovou a živou 100% čokoládu. Chuť této superpotraviny je sice intenzivně a nezvykle hořká, ale po několika kouscích si ji zamilujete a nedáte na ní dopustit! Už „jen“ proto, jak zapůsobí na vaše tělo a smysly. Živá čokoláda je nadopována velkým množstvím vitaminů, minerálů a enzymů, které vaše tělo dokonale využije.

Když se říká, že čokoláda působí jako afrodiziakum a životabudič, myslí se tím právě tato forma živé čokolády, nikoliv její nekvalitní tepelné zpracování a nadopování velkým množstvím cukru, jak známe čokoládu ze supermarketů.Kakaový bob obsahuje velké množství železa a hořčíku. Díky tomu získáte potřebnou energii.Jeden kakaový bob pro vás znamená jednu hodinu“nespánku“. Takže s množstvím opatrně, ale pár si jich samozřejmě můžete schovat do kabelky jako přírodní dopping! 🙂

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje