- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiInspirujte se v seriálech, jak si užít tu pravou...

Inspirujte se v seriálech, jak si užít tu pravou zábavu s dětmi!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Den dětí klepe na dveře, tak co kdybychom se podívali na nějaké ty dětské postavy? Jistě nám dáte za pravdu, že děti nás svými hláškami dokáží dostat do kolen. Podívejte se na naši galerii nejvtipnějších dětských seriálových postav. Koho z nich byste chtěli mít doma?

Zabijácké miminko vs. brokolice

Stewie, nejmenší, nejchytřejší a nejďábelštější ze všech Griffinových. Poznáte ho podle šišaté hlavy, kterou si splácnul, když skákal na posteli a narazil do stropu. Stewie je malý ďábel, který by rád ovládl svět a zabil svou matku. Ale i s tímto malým netvorem se můžete pobavit. Dejte mu brokolici a máte o zábavu postaráno. O malém Stewiem nebudete dobrou chvíli vědět.  Začne totiž kout plán, jak se této zeleniny zbavit, a nebude váhat u toho zmrazit svět.

Malý genius

Pokud je na vás Stewie moc velký hardcore, zkuste to třeba s Průměrňákovými. Heckovi se jeví jako taková průměrná rodinka! Až na nejmladšího syna Bricka. Brick je totiž genius. Bez problému ve chvilce přečte knížku, kterou jeho starší bratr louská dlouhé týdny. Výjimečného dělá chlapce i jeho porucha. Brick se totiž potýká s palilálií – poruchou, která ho nutí opakovat slova, která už před momentem řekl. Jistě si dovedete představit, jak vtipně jeho řeč zní. To ale není všechno. Brick neumí lhát. Za každou svou lživou větou dodá „lžu“. Ideální dítě, nemyslíte? Problém nastává, když přijde řada na sport. To si Brick vezme na tenisové kurty místo rakety knížku, a pak s ním nikdo nehne.

Alex: Samočistící trouba

Když se na Alex podíváte, musí vám být podle jejich brejliček jasné, že je to typická šprtka. Více času tráví čtením a učením než balením kluků nebo běháním s kamarády po venku. Alex svou inteligenci ráda využívá a často si střílí ze svých sourozenců. Dokáže být tak přesvědčivá, že ji její sourozenci skočí téměř na cokoliv. Jak vypadají její fórky, sledujte v seriálu Taková moderní rodinka.

Jak ale na Alex? Dejte ji nějaký úkol! Třeba ať nabije baterky ve chvíli, kdy nefunguje proud. Zatímco ostatní děti nad tímto úkolem pohoří, Alex objeví třecí sílu, která způsobuje napětí… Prostě nic pro ni není nemožné. Je tak samostatná, že ji její tatínek Phil přezdívá „samočistící troubou.“

Zlatá osmdesátá s kamerou

Když dítě zlobí, dejme mu do ruky tablet nebo mobil. Není to úplně pedagogické a výchovné, to víme všichni, ale občas není jiná volba. Celkem na pováženou je pak dát dítěti video kameru. Podívejte se na Prima Comedy Central, jak to dopadá. Adam, nejmladší Goldbergovic dítě, ji dostalo a ostatní členové rodiny se ze dne na den museli stát herci. Adam je svou kamerou neúnavně pronásleduje na každém kroku. Když se k tomu přidá nálada 80. let, lacláče a teplákovky, pak je to teprve ta pravá sranda s nádechem nostalgie.

Jaké je vaše oblíbené seriálové dítko? Inspirovali jste se někdy v seriálech, jak zabavit ty nejmenší, ať už se jednalo o vlastní, mladšího sourozence nebo i dítě od sousedů?

The Goldbergs : Season 1
Episode 101

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje