- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyVěnujte čas sami sobě navzájem

Věnujte čas sami sobě navzájem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Už dlouho jste si nedopřáli prodloužený víkend s Vaší partnerkou mimo domov? Nechejte se zlákat exkluzivní nabídkou Firmy na zážitky a nechejte se rozmazlovat pobytem v pivních lázních.

Užijte si pobyt v Litoměřicích během prodlouženého víkendu

Severočeské město Litoměřice zve k romantickým procházkám podél řeky Labe. Toto město se může pochlubit malebným historickým centrem, které je dodnes z velké části ohraničeno dochovaným gotickým opevněním. Navštívit můžete také muzeum s historickým sklepením a několika galeriemi na Mírovém náměstí. Jako v pohádce si budete připadat při večerní procházce po hradebních parkánech, které jsou zčásti osázené vinnou révou. Budete mít odtud krásný výhled na biskupskou rezidenci s katedrálou sv. Štěpána na Dómském pahorku a na panorama Českého středohoří s hradem Hazmburkem a památkou horou Říp. Volné chvíle Vašeho naplánovaného prodlouženého víkendu si můžete zpříjemnit pivní lázeňskou procedurou. Relaxace v koupeli ve speciálním pivě či patnácti minutová masáž jsou skvělou příležitostí, jak zapomenout na každodenní starosti.

Jaký dárek pro partnera k narozeninám nebo jen tak pro radost? Firma na zážitky Vám napoví

Na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky můžete najít během krátké chvíle také hezký dárek k narozeninám pro Vašeho partnera. S dárkem pro muže budete mít u Vašeho manžela nebo přítele zaručené úspěch. Vybírat můžete mezi gastronomickým či adrenalinovými zážitky. Velmi populární jsou u pánů také různé projížďky ve sportovních vozech. Zajímavé tipy na narozeninové dárky nebo dárky jen tak pro radost najdete zde www.firmanazazitky.cz. S Firmou na zážitky můžete během jednoho víkendu nebo dokonce během jednoho dne zažít krásné chvíle, o nichž jste doposud pouze snili.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje