Už dlouho jste si nedopřáli prodloužený víkend s Vaší partnerkou mimo domov? Nechejte se zlákat exkluzivní nabídkou Firmy na zážitky a nechejte se rozmazlovat pobytem v pivních lázních.

Užijte si pobyt v Litoměřicích během prodlouženého víkendu

Severočeské město Litoměřice zve k romantickým procházkám podél řeky Labe. Toto město se může pochlubit malebným historickým centrem, které je dodnes z velké části ohraničeno dochovaným gotickým opevněním. Navštívit můžete také muzeum s historickým sklepením a několika galeriemi na Mírovém náměstí. Jako v pohádce si budete připadat při večerní procházce po hradebních parkánech, které jsou zčásti osázené vinnou révou. Budete mít odtud krásný výhled na biskupskou rezidenci s katedrálou sv. Štěpána na Dómském pahorku a na panorama Českého středohoří s hradem Hazmburkem a památkou horou Říp. Volné chvíle Vašeho naplánovaného prodlouženého víkendu si můžete zpříjemnit pivní lázeňskou procedurou. Relaxace v koupeli ve speciálním pivě či patnácti minutová masáž jsou skvělou příležitostí, jak zapomenout na každodenní starosti.

  Český moderátor a herec Jan Vobora - dobýt zahraničí je mnohem snadnější než si myslíte !!!

Jaký dárek pro partnera k narozeninám nebo jen tak pro radost? Firma na zážitky Vám napoví

Na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky můžete najít během krátké chvíle také hezký dárek k narozeninám pro Vašeho partnera. S dárkem pro muže budete mít u Vašeho manžela nebo přítele zaručené úspěch. Vybírat můžete mezi gastronomickým či adrenalinovými zážitky. Velmi populární jsou u pánů také různé projížďky ve sportovních vozech. Zajímavé tipy na narozeninové dárky nebo dárky jen tak pro radost najdete zde www.firmanazazitky.cz. S Firmou na zážitky můžete během jednoho víkendu nebo dokonce během jednoho dne zažít krásné chvíle, o nichž jste doposud pouze snili.

Post by admin

Comment(0)