- Komerční sdělení -zeny
FinanceJsou dárky, a dárky. Než čokoládu a dort, poskytněte...

Jsou dárky, a dárky. Než čokoládu a dort, poskytněte vyhlídkový let

-

- Komerční sdělení -aktuality

K narozeninám či k výročí můžete koupit buď nějakou věc, nebo perfektní zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Takže, vážení, pokud ještě váháte, nechte si vystavit hezký dárkový poukaz na vyhlídkový let!

  • Dárkové poukazy na vyhlídkové lety –  vyhlídkové lety Brno, vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Ostrava, vyhlídkové lety Vrchlabí, vyhlídkové lety Plzeň, vyhlídkové lety Mladá Boleslav, vyhlídkové lety Příbram, vyhlídkové lety České Budějovice, vyhlídkové lety Karlovy Vary, vyhlídkové lety Česká Lípa jsou zasílány zdarma na dobírku. Pošta vám je doručí do 48 hodin. V tom případě se můžete těšit na dárkový poukaz v krásné dárkové krabičce.
  • Můžete si nechat dárkový poukaz zaslat také online. V tom případě si obdarovaný může vybrat termín letu sám.

Vyhlídkové lety letadlem jsou v poslední době nejžádanějšími dárky

Buďte styloví, buďte in a poskytněte vyhlídkový let vrtulníkem jako ten nejlepší dárek. A kam že to obdarovaný (obdarovaná) poletí?

  • Objednejte vyhlídkový let Hosín. Obdarovaný tak bude moci z ptačí perspektivy shlédnout zámek Hluboká nad Vltavou, ZOO a zámek Ohrada, jihočeské rybníky, zřícenina hradu Dívčí Kámen, zámek Poříčí a historické centrum Českých Budějovic. Jedna osoba zaplatí 2980 Kč, tři osoby pouhých 4200 Kč.
  • Pro vyhlídkový let Hosín můžete zvolit také trasu tvrz Zvíkov, Schwarzenberská knížecí hrobka, rybník Svět, historické centrum města Třeboň, rybník Rožmberk rybník Dvořiště.

Ceny zůstávají stejné, délka letu 20 minut.

Dlouhý vyhlídkový let, nebo rovnou letadlem do Chorvatska?

Pokud si myslíte, že vámi obdarovaný si zaslouží mnohem delší vyhlídkový let, neváhejte a objednejte mu dárkový poukaz na 60 minut vyhlídkového letu. Za jednu osobu utratíte 7200 Kč, za tři osoby 9900 Kč. Věřte tomu, že ta hodina vyhlídkového letu letadlem za to opravdu stojí. Vezmete to od zámku Hluboká nad Vltavou, přes Šumavu a Boubínský prales, Stožec, Plešné jezero a Lipno, až po Český Krumlov historické centrum Českých Budějovic.  A jestli se vám i to zdá málo, pošlete obdarovaného letadlem do Chorvatska!

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje