Peskuje vás šéf, že se to s tím vaším zapomínáním opravdu nedá? Pomlouvají vás kolegové, že čím dál častěji musejí opravovat vámi vytvořené zakázky, případně předělávat zhotovené výrobky? Jestliže se necítíte dobře, navštivte lékaře, dříve než bude pozdě. Možná je za vaším zhoršeným pracovním výkonem nastupující onemocnění, které by po zanedbání mohlo mít fatální následky. Jestliže ale doktor řekne, že jste zcela zdráv, budete muset na zlepšení paměti zapracovat sami. V práci si ujasněte priority, a do nich se pusťte co nejdříve. Neodkládejte na zítřek, co můžete učinit dnes. Pořiďte si diář a zapisujte si pracovní zadání, která ale oddělujte od povinností doma. V domácnosti zkuste „přehodit“ co nejvíce úloh na další členy, pokud je to možné. Pokud žijete sami, rozvrhněte si podstatné záležitosti – osobní hygienu, úklid, nákupy, vaření – co nejsystematičtěji a zbytek času věnujte relaxu, zábavě, uvolnění. Váš mozek si potřebuje odpočinout. Naučte se usínat bez myšlenek na to, co jste nestihli a co ještě musíte udělat. Navrhněte sami sobě tři důležité body, které je třeba udělat, a po jejich splnění si určete další tři. Pracujte na systematičnosti!

více v článku...

  Žvýkačky 5 rozvíjí smysly ve vylepšeném kabátku

Při zvýšené aktivitě pomáhá výživa pro sportovce

Pustili jste se do snižování váhy, navštěvujete fitko, nebo jste začali s novým sportováním? Možná se vám vaše tělo „odvděčí“ únavou, která ovšem brzy pomine, a organismus začne „vzkvétat“. Přechodné období, na něž si zlenivělý organismus musí zvyknout, lze podpořit doplňky stravy. Mezi ně patří přírodní výživa pro sportovce, která pomáhá začínajícím aktivním jedincům i vrcholovým sportovcům v doplňování potřebné energie a zdraví prospěšných látek.

Zvýšení energie proto ocení přepracovaní lidé i aktivní jedinci

Pro doplňky strav, jež se zasluhují o zvýšení energie, ovšem nesahají pouze aktivní sportovci. Jejich povzbuzující účinek s dlouhou dobou trvání oceňují lidé pracující ve směnném provozu, studenti při zkouškovém období i osoby, na které je vyvíjen mentální nátlak v zaměstnání nebo při studiu. Přípravky podporující aktivitu jsou opravdu pouhými doplňky stravy, a tak od nich nelze očekávat zázraky, pokud se nebudeme věnovat odpočinku, relaxování a zdravému způsobu života komplexně.

Post by admin

Related post

Zprávy

Na co se zaměřit při výběru cestovního kufru?

Recepty zboží

Svatomartinská husa – opravdu vypečená příručka na bezkonkurenční husu

Comment(0)