Společenské události si zaslouží patřičný dress code. Vánoční večírek, firemní party, návštěva divadla, ples, maturitní bál jsou příležitosti, pro které by každá dáma i mladá slečna měla mít v zásobě alespoň jedny dlouhé plesové šaty a jedny krátké plesové šaty. V kurzu jsou i koktejlové šaty, jichž se nemusí bát ani dámy v letech. Naopak. Rafinované střihy společenských šatů umně dokážou zakrýt určité vady, a naopak zdůraznit ženské přednosti. Jelikož každá dáma disponuje krásnou siluetou, vhodnou volbou společenských šatů krásně předvede své ladné tvary a bujné vnady. Na překážku není ani velká výška, či naopak malá postava. Šaty s vlečkou, velkým výstřihem, zajímavým střihem a pochopitelnou volbou vhodných doplňků z každé slečny i paní udělají lvici salonů.

Plesové šaty si vyberete snadno podle přiložené tabulky

Že se neorientujete v evropských, anglosaských a amerických velikostech? Ničeho se neobávejte. Prostě si jen změřte obvod přes prsa, boky a pas, v centimetrech udávaná tabulka vám sama vyhodnotí velikost, podle níž se snadno zorientujete, jaké plesové šaty padnou zrovna vám jako ulité. Pro mladé slečny se více hodí krátké plesové šaty, jejich doprovod ocení dlouhé plesové šaty. Zajímavé střihy společenských šatů, barevné vyvedení a příjemné materiály s doplňky, jako jsou mašle, kamínky, padnou jako ulité dámám každého věku a rozdílných postav.

Pokud se vám nějaké plesové šaty líbí, ale nejste si jistá, zda vámi zvolená velikost bude ta pravá, zkontaktujte salon, jenž je na prodej plesových šatů zaměřen, telefonicky a budete ihned informováni o všem, co vás ohledně společenských šatů, jež jste si vybrala, zajímá. Pokud to nemáte daleko do Olomouce, můžete si svoje vysněné plesové šaty přijet vyzkoušet osobně.

  Za pánskými tričky Gant stojí Bernard Gant

Post by admin

Comment(0)