- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiSvatba svépomocí? Víme, jak na to!

Svatba svépomocí? Víme, jak na to!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Svatba stojí dost peněz. Jedná se o velmi nákladný projekt, s jehož financováním vám často pomáhá vaše rodina. Věděli jste, že díky jednoduchým trikům můžete za svatbu výrazně ušetřit? S chytrými programy si dokážete zařídit a vyrobit mnoho věcí „svépomocí“. Radka z TisknuLevne.cz přináší tipy, jak to zaručeně zvládnete sami.

Jděte s dobou – vytvořte elektronické svatební oznámení

Zamýšlíte se nad tím, jak byste mohli na přípravách ušetřit? Určitě chystáte pro svou rodinu a přátele nějaké svatební oznámení, prostřednictvím kterého byste je informovali o nadcházející svatbě. Co kdybyste šli s dobou a rozeslali elektronické svatební oznámení? Jedná se o nevšední, avšak moderní krok. Výhodou takového oznámení je to, že ho můžete poslat emailem, vložit na sociální sítě nebo ho dát na webovou stránku, ze které se pozvaní hosté dozvědí všechno podstatné.

Program Canva pro neomezenou tvorbu

A nemusíte být žádným matadorem ve světě internetu. S intuitivním programem Canva to zvládnete levou zadní! Že jste o tomto programu ještě neslyšeli? Nevadí, právě teď vám ho představíme. Tento grafický online editor slouží k vytváření nejrůznější grafiky včetně svatebních oznámení. V programu jednoduše zkombinujete texty a obrázky a vytvoříte oznámení podle svých představ nebo se můžete inspirovat na internetu.

Canva je bez poplatků a instalace

Program Canva je všem uživatelům k dispozici zcela zdarma. Pokročilí uživatelé a profesionálové tu naleznou prémiové obrázky a šablony, které jsou však většinou placené. Pro vytvoření svatebního oznámení si vystačíte s neplacenou verzí. Tento program využíváte přímo na internetu a nemusíte ho nikam instalovat. Zaručeně se vám bude líbit jeho přehlednost a snadné užívání. Vyberete si předdefinovaný formát a můžete začít tvořit!

Intuitivní práce s programem Canva

S programem Canva zvládnete nejen svatební oznámení, ale i jmenovky, seznam hostů nebo slavnostní menu. Fantazii se meze nekladou a záleží na vás, k čemu všemu tento program využijete. Pohrát si můžete s pozadím a vybrat si nějaký vzor, motiv nebo vlastní fotografii. Co se týče textu, v programu nechybí mnoho originálních fontů a nastavitelná velikost a barva písma. Po dokončení pozvánek či svatebního oznámení výsledek jednoduše stáhnete k sobě do počítače nebo ho můžete rovnou přidat na sociální síť či rozeslat e-mailem.

Vlastní dekorace? Třeba z Pinterestu!

Velkou položku v rozpočtu tvoří výzdoba. I v tomto případě můžete dost ušetřit. Vyrobte si vlastní dekoraci na Pinterestu! Ten totiž skýtá mnoho inspirace pro kreativní tvorbu. Co třeba vyrobit ze zavařovací sklenice svícen či vázu na květiny? Nebo použít fotografie pozvaných hostů a zhotovit velkoformátový jmenný seznam? Případně udělat jmenovky se jménem každého hosta?

Jak funguje Pinterest?

Představme si blíže sociální síť Pinterest. Tato stránka je určena k tomu, abyste na ní mohli zdarma vytvářet tematické sbírky obrázků a fotografií. Kolekce vytvořené z obrázků mohou prohlížet ostatní uživatelé a přidat si je na svou online nástěnku nebo je komentovat. Pinterest je zároveň sociální sítí, na které můžete komunikovat s ostatními uživateli a vytvářet společný obsah.

Fotografie ihned v ruce

Není nad to vyfotit se se svatebními hosty a vytvořit svatební knihu hostů. A nemusíte na svatbu nosit notebook s tiskárnou. Jde to mnohem snadněji. Stačí vám k tomu kapesní tiskárna HP Sprocket Photo Printer, která váží pouhých 172 gramů! Potřebujete k ní jenom chytrý telefon s Bluetooth připojením a speciální samolepicí papír s označením ZINK. Tato tiskárna je revoluční v tom, že funguje bez inkoustových náplní na principu tepelného tisku.

Okamžitý tisk svatebních fotografií

Buďte kreativní i v jiných ohledech a ušetřete na fotografiích od profesionálního fotografa. Neznamená to, abyste si ho tam vůbec nezvali. Naopak – takový fotograf vám udělá originální svatební snímky. Požádejte ho ale o to, aby vám fotografie dodal v digitální podobě a vytiskněte si je sami např. na fotografický papír Epson C13S400036 ve formátu A4. Zakoupíte ho v balení po 50 kusech a je ideální pro vytisknutí svatebních fotografií.

Doufáme, že jste se s námi inspirovali a příprava svatebního dne se pro vás stane s těmito dvěma programy zábavou. Ušetříte s nimi náklady na svatbu a ukážete ostatním svou kreativitu!

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje