- Komerční sdělení -zeny
BydleníPro koupání a sprchování je důležité, aby nám bylo...

Pro koupání a sprchování je důležité, aby nám bylo teplo. Jaká jsou efektivní řešení?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Koupelna je samozřejmě místo, kde toužíme mít maximální komfort. Je to jedna z nejvyužívanějších místností v domácnosti, a tak zde chceme příjemné prostředí. V koupelně k tomu patří samozřejmě také teplo, abychom zde mohli provést osobní hygienu, aniž bychom klepali kosu. Pojďme se podívat společně na to, jak to vše efektivně vyřešit.

Praktické řešení pro dostatek tepla

Jakmile ráno vstanete z postele, do koupelny se možná příliš netěšíte. Je to hlavně proto, že jsou zde často studené obklady, a to dělá také místnost pocitově chladnější. Pokud tedy nemáte dostatečně vyřešeno topení. Mezi ideální topení do koupelny lze zařadit klasické topné žebříky. Ty totiž zároveň plní funkci sušáku ručníků. To je pochopitelně velmi praktické. Teplo lze do žebříku dostat: 

  • Topným tělesem
  • Teplovodním vytápěním

Vytápění můžete velmi snadno regulovat pomocí termostatu. Pokud jde o topné těleso, je samozřejmě využíváno elektřiny. Můžete však napojit žebřík také na okruh teplovodního vytápění v domě. Dejte si pozor, že ne všechny žebříky jsou k tomu uzpůsobeny. Vždy záleží na konkrétním modelu, přičemž některé lze použít pro oba způsoby připojení.

Ke koupelnovým žebříkům můžete zvolit celou řadu příslušenství, počínaje zmiňovanými termostaty nebo topnými tělesy. Ale nejsou to pouze žebříky, které nám mohou zajistit teplo v koupelně. Můžete se rozhodnout doplnit koupelnový radiátor také třeba o podlahové vytápění. To může být rovněž elektrické formou rohože, případně může být součástí teplovodního vytápění, kde se už však často jedná o komplexnější a dražší systémy, kde je využíváno například tepelného čerpadla.

Teplo musí být také při koupeli

Není to samozřejmě pouze teplota vzduchu nebo podlahy, která pro nás je v koupelně důležitá. Je podstatné mít také dostatečně výkonný ohřívač vody. Na výběr máte průtokové nebo zásobníkové ohřívače. 

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje