- Komerční sdělení -
Bydlení Kvalitní garážová vrata ochrání i dobře vypadají

Kvalitní garážová vrata ochrání i dobře vypadají

-

- Komerční sdělení -

Máta na svém domě garážová vrata, která již značně přesluhují? Vržou, nejdou pořádně dovřít a při každém otevírání se bojíte, kdy se zaseknout a vy se nedostanete do svého auta? Pak je možná na čase přemýšlet o investici do nových garážových vrat. Protože se nejedná o malou investici, musíte hodně přemýšlet a vybírat kvalitní vrata od dobrého a prověřeného výrobce. Na trhu je jich mnoho, ovšem ne každý je skutečně dobrý. Jak si tedy vybrat?

Nejvhodnější je vybrat si takovou společnost, která má již na trhu nějakou pověst a funguje spolehlivě již delší dobu. Taková je i firma Univers Tech s.r.o., která se specializuje nejen na vratové systémy, ale i na stínící techniku. Na trhu působí již od roku 1990 a sídlí v Kladně. Je to také největší společnost s tímto sortimentem na českém trhu. Jako taková si může dovolit nabízet svým zákazníkům individuální řešení a velmi výhodné ceny. Jen sekčních garážových vrat se ve společnosti Univers Tech s.r.o. prodá asi 1000 kusů ročně, a to už je velmi slušný výsledek.

A jaká garážová vrata jsou v nabídce?

Společnost má ve svém portfóliu velmi širokou nabídku sekčních garážových vrat značky DoorHan. Sekční garážová vrata jsou klientům nabízena přesně podle jeho představ, takže provedení i barva je na nich. A navíc za výrobu na míru si zákazník nepřiplácí. Samozřejmostí je montáž jako součást dodávky.

Typy vrat:

  • RSD 01
  • RSD 02
  • YETT 01
  • YETT 02

Jak vypadají sekční garážová vrata?

Sekční garážová vrata se skládají ze sendvičových panelů, který je složen ze dvou vrstev ocelových plechů z výplní. Plechy jsou buď lakované nebo laminované PVC fólií imitující dřevo. Povrch vrat je na vaší volbě. Může mít buď hladký povrch, imitovat dřevo nebo povrch stucco. Na výběr máte z několika různých barev, šest je standardních bez příplatku a ostatní barvy s příplatkem 9 %. Sekční garážová vrata si můžete objednat s motorem na dálkové ovládání. Díky mnoha různým typům sendvičových panelů a jejich designů máte na výběr z více než 250 variant vrat.

Vyberte si produkt přesně podle vašich představ a přání, aby vám tato nová součást vašeho bydlení dělala radost po mnoho dalších let.

Mohlo by se vám líbit

Chcete si zpříjemnit ráno francouzskou snídaní?

Pekařství PAUL Vám nabízí řadu možností, jak Vaše přání splnit.  Skvělou snídani si můžete objednat nejen prostřednictvím e-shopu pekařství, ale...

Útulné hnízdečko pro miminko navodí pocit bezpečí

Čekáte miminko a pomalu začínáte s výbavičkou? Zajisté budete chtít pro svého drobečka jen to nejlepší. V posledních letech...
- Komerční sdělení -

Měkká náruč mikroplyše

Jedním z nejoblíbenějších materiálů ložního povlečení je v současné době mikroplyš. Oceníte u něho nejen příjemný pocit na omak, ale také...

Už jste četli?

Chcete si zpříjemnit ráno francouzskou snídaní?

Pekařství PAUL Vám nabízí řadu možností, jak Vaše přání...

Útulné hnízdečko pro miminko navodí pocit bezpečí

Čekáte miminko a pomalu začínáte s výbavičkou? Zajisté budete...
- Komerční sdělení -

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje