- Komerční sdělení -zeny
ZdravíElixír zeleného zdraví

Elixír zeleného zdraví

-

- Komerční sdělení -aktuality

Mnoho z nás žije pod neustálým pracovním vypětím. Chybí nám energie. Málo spíme. Jíme nezdravě a nepravidelně. Stárneme. S ohledem na náročnost doby, ve které žijeme, zároveň stále více z nás hledá vhodné prostředky pro vyrovnání se s nezdravým životním stylem, kterému jsme každý den vystaveni. Mezi tyto prostředky patří i tzv. zelené potraviny. Zelený ječmen a chlorella jsou jedním z hlavních představitelů.

Zelený ječmen objevil doktor Hagiwara v době, kdy se ocitl na pokraji kolapsu. Potřeboval velice rychle najít účinnou cestu k obnově svého zničeného a vyčerpaného organismu. Vyzkoušel šťávy z 200 rostlin a postupně zjistil účinnost mladého zeleného ječmene.

Mladý bio zelený ječmen nejen dodává tělu potřebnou energii, ale pomáhá se vypořádat s celkovým překyselením organismu. Prokázáno je, mimo jiné, snížení cholesterolu, potlačení rakovinného bujení, ale pomůže vám i se snížením hmotnosti. Významné jsou probiotické účinky a vliv na posílení imunity.

Pozitivní účinky nemusí být jediné, co zelené potraviny přinesou. Mohou mít zelený ječmen a chlorella nežádoucí účinky? Odpověď je prostá: „Ano, můžou.“ Jako na každou potravinu se u vás může objevit alergická reakce – stejně jako na lepek nebo na ořechy. Začněte tedy s užíváním pozvolna a v případě neobvyklé reakce vašeho těla se poraďte se svým lékařem.

V době, kdy začnete požívat zelené potraviny, začnete detoxikovat své tělo. Každé tělo detoxikací prochází jiným způsobem a reaguje jinak. Internetové diskuze o mladém ječmenu vám přiblíží zážitky a pocity skutečných lidí, kteří začátek detoxikace mají již za sebou. Mohou se objevit průjmy, zácpy nebo i bolesti hlavy. Nedá se tedy předem určit, jaký bude průběh u vás. Po krátkém čase si tělo zvykne na nový přísun živin do těla a jeho reakce se uklidní.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje