Mnoho z nás žije pod neustálým pracovním vypětím. Chybí nám energie. Málo spíme. Jíme nezdravě a nepravidelně. Stárneme. S ohledem na náročnost doby, ve které žijeme, zároveň stále více z nás hledá vhodné prostředky pro vyrovnání se s nezdravým životním stylem, kterému jsme každý den vystaveni. Mezi tyto prostředky patří i tzv. zelené potraviny. Zelený ječmen a chlorella jsou jedním z hlavních představitelů.

Zelený ječmen objevil doktor Hagiwara v době, kdy se ocitl na pokraji kolapsu. Potřeboval velice rychle najít účinnou cestu k obnově svého zničeného a vyčerpaného organismu. Vyzkoušel šťávy z 200 rostlin a postupně zjistil účinnost mladého zeleného ječmene.

Mladý bio zelený ječmen nejen dodává tělu potřebnou energii, ale pomáhá se vypořádat s celkovým překyselením organismu. Prokázáno je, mimo jiné, snížení cholesterolu, potlačení rakovinného bujení, ale pomůže vám i se snížením hmotnosti. Významné jsou probiotické účinky a vliv na posílení imunity.

Pozitivní účinky nemusí být jediné, co zelené potraviny přinesou. Mohou mít zelený ječmen a chlorella nežádoucí účinky? Odpověď je prostá: „Ano, můžou.“ Jako na každou potravinu se u vás může objevit alergická reakce – stejně jako na lepek nebo na ořechy. Začněte tedy s užíváním pozvolna a v případě neobvyklé reakce vašeho těla se poraďte se svým lékařem.

  Kiting. Zábava pro všechny v jakémkoliv ročním období!

V době, kdy začnete požívat zelené potraviny, začnete detoxikovat své tělo. Každé tělo detoxikací prochází jiným způsobem a reaguje jinak. Internetové diskuze o mladém ječmenu vám přiblíží zážitky a pocity skutečných lidí, kteří začátek detoxikace mají již za sebou. Mohou se objevit průjmy, zácpy nebo i bolesti hlavy. Nedá se tedy předem určit, jaký bude průběh u vás. Po krátkém čase si tělo zvykne na nový přísun živin do těla a jeho reakce se uklidní.

Comment(0)