- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyŽena s dobrým vzděláním hravě zastane mužskou pozici

Žena s dobrým vzděláním hravě zastane mužskou pozici

-

- Komerční sdělení -aktuality

Naštěstí žijeme v době, kdy pozice nejsou pevně škatulkovány na mužské a ženské. Přestože stále přetrvávají stereotypy z dob dávno minulých, mnoho iniciativ se snaží do různých odvětví přinést genderovou vyváženost. Ženy na vysokých postech dokazují, že s dostatečným vzděláním hravě zastanou typicky mužské pozice. Jsou z nich například skvělé manažerky.

studium

Ačkoliv jsou předsudky ohledně působení žen na vedoucích postech spíše okrajové a záleží zejména na schopnostech, znalostech a zkušenostech dotyčných, situace mnoha žen může být v jistých fázích života více komplikovaná než u mužů. A to hlavně v časech, kdy se chtějí věnovat své rodině. A právě i pro takto vytížené studentky je připravena časově flexibilní výuka na Cambridge Business School s.r.o.

V referencích školy je mimo jiných, právě možnost časově si organizovat studium absolventkami vyzdvihávaná.

Jak je možné stíhat studium, práci a rodinu?

Díky moderním technologiím. Na Cambridge Business School se vyučuje podle moderních zahraničních modelů. Za celou dobu studia MBA, které trvá jeden rok, se osobně účastníte pouze čtyř setkání. Zbytek se naučíte samostatně formou e-learningu tehdy, kdy se vám to hodí.

Co všechno je možné tímto způsobem vystudovat?

Cambridge Business School se zaměřuje na manažerské profesní programy MBA, BBA a Executive LLM. Nejznámější je program MBA, který vám zajistí titul uznávaný po celém světě. Je však určený již pokročilým odborníkům. Pro začátečníky je vhodnější studium BBA. Executive LLM se zaměřuje na prohloubení znalostí soukromého práva, zejména práva obchodního.

Co studium přinese do vašeho života?

Především nové znalosti a s nimi vyšší sebevědomí. Titul MBA je v zahraničí považován za standardní vzdělání manažerů a vedoucích pracovníků a v Česku s ním ohromíte. Budete vnímána jako skutečná specialistka ve svém oboru nehledě na pohlaví. A přesně to také budete. Studium MBA poskytne praktické dovednosti, které využijete na každé vyšší pozici.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje