Sice to zní možná trochu nadneseně, ale v momentě, co se rozhodnete svůj dům zateplit, už vlastně šetříte za energie a vytápění. Jelikož tyto komodity budou na ceně stále stoupat, energetická soběstačnost se stane brzkou hudbou budoucnosti, je načase začít myslet i na zadní vrátka. Jednou z možností, jak se stát na cenách za energie méně závislý, je využití zateplení s pomocí izolace. Jedinečným řešením je foukaná tepelná izolace. Je okamžitě k dispozici, není třeba čekat na dlouhodobé vysychání, realizace je rychlá a v poměru cena – výkon i poměrně levná.

Existuje více typů izolantů – minerální izolace je ideální

Hojně využívaným materiálem pro izolování je minerální izolace. Je pochopitelně znát během zimních měsíců, kdy nedochází k významným únikům tepla z interiéru, a tím pádem není třeba tolik vytápět a ohřívat. Ovšem i v čase parných letních dnů se nám izolované stěny odvděčí tím, že nedovolí pronikat horku dovnitř budovy. Kdo se rozhodne pro použití minerální izolace, velmi brzy si uvědomí její pozitiva. Již při nanášení zjistí, jak snadno a rychle se foukaná izolace aplikuje. S pomocí speciálního stroje se celulózová nebo minerální izolace fouká na místa, kde je materie potřeba. Jak na velké plochy, tak do těžko přístupných míst – podhledů, příček, podlah, střechy, atd.

Ceník foukané izolace napoví, kolik vás zhruba tato materie vyjde

Zaujala vás nabídka foukané izolace? Možná byste chtěli vědět víc o cenovém rozpětí. Jelikož hodně záleží na množství látky nafoukané do konkrétních škvír nebo na plochy, jakož i lokalitě, kde k aplikaci dochází, není možné přesně určit cenu. Obecně ale platí ceník foukané izolace, kdy metr krychlový stojí 900 korun v závislosti na více faktorech. Nebojte se zeptat přes poptávkový formulář, předběžnou kalkulaci se dozvíte obratem.

  Český moderátor a herec Jan Vobora - dobýt zahraničí je mnohem snadnější než si myslíte !!!

Post by admin

Comment(0)