- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyLíčení a brýle – jde to dohromady?

Líčení a brýle – jde to dohromady?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nutnost nosit brýle představuje pro mnoho žen noční můru. Není to dáno zhoršeným zrakem, nýbrž skutečností, že brýle podkopávají jejich sebevědomí. Zastávají totiž názor, že ženy nosící brýle nemohou být krásné a sexy – což je lež jako věž! Pokud nosíte brýle a řešíte otázku líčení, pak je náš dnešní článek určený právě vám. Přesvědčíme vás, že i žena schovávající se za obroučky může být nádherná a přihodíme i užitečné triky, jak brýle a líčení vhodně skloubit.

Líčení a brýle mají schopnost zvýrazňovat

Nosit brýle není ostuda, ale co se líčení týče, chce to znát určitá pravidla. Brýle mají úžasnou – a mnohdy i nechtěnou – schopnost zvýrazňovat. Proto si dejte pozor, jaký typ líčení volíte. Níže vám poradíme, jaké volit oční stíny i jak si poradit s únavou.

  • Oční stíny

Co se očních stínů týče, vyhýbejte se tmavým odstínům a výrazným očním linkám. Krása ženy nespočívá v přehnanosti. Větší dojem uděláte sázkou na jemnější stíny, které vaše oči ukrývající se za brýlemi rozzáří. Bát se nemusíte ani třpytivých stínů, díky kterým vaše kukadla prokouknou, a zaručeně je nikdo nepřehlédne.

  • Řasenka

Mnoho žen zastává názor, že jakmile nosí brýle, ukryjí nedostatky svého líčení. Ale to je omyl! Pokud si nanášíte řasenku, nesázejte na domněnku, že vám okolí slepené řase odpustí či že si jich snad vůbec nevšimne – protože všimne! Brýle každou nedokonalost zvýrazní a to hned dvakrát, tak pozor na to. Líčení by mělo být decentní, ale prvotřídní!

Nezapomínejte na maličkosti

A teď ruku na srdce: jaký typ obrouček nosíte? Dnes jsou moderní brýle připomínající pánský styl, a pokud je nosíte, pak byste neměli zapomínat na svou ženskost. Oči jsou sice bránou do vaší duše, ale i přesto byste neměli opomenout zvýraznění rtů a tváří. Leskem na rty, tvářenkou nebo decentní rtěnkou tak nikdy nemůžete nic zkazit.

www.krasnezeny.eu

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje