- Komerční sdělení -zeny
ZdravíVýživové poradenství a těhotenství

Výživové poradenství a těhotenství

-

- Komerční sdělení -aktuality

O tom, že obezita ohrožuje nejen naše zdraví, ale i život bylo napsáno mnoho. Úprava hmotnosti je prioritou pro každého, komu není lhostejné jeho zdraví. Když letem světem prolítneme nejčastější příčiny pochroumaného zdraví díky obezity, máme výčet dalších nepříjemných doprovodů. V pozadí obezity stojí zvýšený cholesterol, z čehož pramení i riziko aterosklerózy a ischemické choroby srdeční. Dále je to vysoký krevní tlak a dýchací potíže. To vše ohrožuje člověka na životě.

Mezi další potíže, které nejsou moc příjemné, patří kožní problémy, problémy se svaly, klouby, držením těla, neplodnost a deprese. To je pouze stručný výčet možných komplikací. Ale i tato stručnost určitě stojí za tu námahu oslovit výživového poradce. Zvlášť pokud jste žena a nemáte ještě děti.

Úpravu hmotnosti před početím proberte s výživovým poradcem

Požehnaný stav patří mezi nejkrásnější období života ženy. Jestliže dojde k početí v období, kdy je žena plně zdravá, probíhá těhotenství bez výraznějších potíží. Avšak má-li žena zdravotní problémy před početím, bývá těhotenství komplikovanější včetně samotného porodu. Jestliže přemýšlíte o těhotenství, neváhejte oslovit výživové poradenství Praha. Pro bezproblémové početí a průběh těhotenství je důležitá i optimální tělesná hmotnost a příjem vyvážené stravy.

Věk prvorodiček se zvyšuje a výživové poradenství je vám pomocníkem

V minulosti bylo zcela běžné, že prvorodičky měly zhruba kolem 20 let. V této fázi života je člověk většinou v dobré fyzické kondici a nejsou znát důsledky nevhodného životního stylu. V dnešní době se tato hranice výrazně posunula. Problém nastává, pokud žena kouří, stravuje se nezdravě a těhotenství posunuje na dobu neurčitou. Jestliže taková žena cvičí, žije zdravě, problém by neměl nastat. Ten nastává v okamžiku, kdy žena rezignuje na fyzické a psychické zdraví. Nedávno proběhl výzkum, kdy lékaři zjistili, že například potíže astmatiček vyšší tělesné hmotnosti během těhotenství jsou s největší pravděpodobností vyvolány nadměrným kupením tuku v těle než vlastním astmatem. Chcete-li otěhotnět a užít si toto nejkrásnější období zaměřte se na výživové poradenství, kde nejenže zásobíte tělo vitamíny, minerály, vlákninou, stopovými prvky, ale zredukujete svou váhu.

Výživové poradenství

www.zdravi-stihli.cz

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje