- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylPoloha spánku o vás mnohé vypoví!

Poloha spánku o vás mnohé vypoví!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každý z nás preferuje jednu polohu spánku – ať už je to na břiše, na zádech nebo na boku. Možná si to nepřiznáte, ale vaše tělo a podvědomí automaticky tuto polohu vyhledají, a byť večer usnete na zádech, celou noc prospíte na břiše. Preferovaná poloha spánku vypovídá o vaší psychice a charakteristických vlastnostech. V dnešním článku se blíže podíváme na jednotlivé polohy a vy se tak prostřednictvím následujících řádků dozvíte, co o vás vaše nejoblíbenější spánková poloha vypovídá.

Poloha: na zádech

Usnout na zádech není mnohdy jen tak a možná i vy o tom víte své. Jsou mezi vámi i tací, kteří v této poloze jednoduše nezamhouří oka. Pokud ale preferujete tuto polohu, patříte mezi konzervativní osoby, které na své okolí působí velmi rezervovaně. S velkou pravděpodobností jste hodně tiší a moc se neprojevujete, ovšem na druhou stranu jste známí pro své poměrně vysoké požadavky – a to nejen na sebe, ale i na své okolí.

Poloha: embryo

Nejoblíbenější polohou je poloha embrya. Nejčastěji v této pozici usínají ženy, které mnohdy ve spánku instinktivně objímají polštář nebo peřinu. Tato poloha prokazuje plachost, nejistotu a stydlivost. Pakliže usínáte v této poloze, necítíte se moc dobře ve velkém kolektivu lidí a nedisponujete zrovna vysokým sebevědomím.

Poloha: na břiše

Poloha na břiše nepatří k nejoblíbenějším, neboť mnoho lidí nedokáže spát s hlavou přilepenou na polštáři. Ovšem nezoufejte si – pokud usínáte a spíte na břiše, pak rozhodně nejste sami. Co o vás ale tato poloha spánku vypovídá? Budete se možná divit, ale lidé spící na břiše jsou nezodpovědní a jen velice těžko se dokážou vyrovnat s kritikou.

Poloha: hvězda

Opět se jedná o polohu na zádech, ovšem v tomto případě dotyční spí s nohama i rukama široce roztaženýma. Co se partnerství týče, nejedná se zrovna o nejoblíbenější polohu, neboť druhý partner tak často spí s vašimi končetinami na svém těle i půlce postele. Tito lidé jsou velice dobří posluchači a snadno si vytváří přátele.

www.in-lifestyle.cz

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje