Každý z nás preferuje jednu polohu spánku – ať už je to na břiše, na zádech nebo na boku. Možná si to nepřiznáte, ale vaše tělo a podvědomí automaticky tuto polohu vyhledají, a byť večer usnete na zádech, celou noc prospíte na břiše. Preferovaná poloha spánku vypovídá o vaší psychice a charakteristických vlastnostech. V dnešním článku se blíže podíváme na jednotlivé polohy a vy se tak prostřednictvím následujících řádků dozvíte, co o vás vaše nejoblíbenější spánková poloha vypovídá.

Poloha: na zádech

Usnout na zádech není mnohdy jen tak a možná i vy o tom víte své. Jsou mezi vámi i tací, kteří v této poloze jednoduše nezamhouří oka. Pokud ale preferujete tuto polohu, patříte mezi konzervativní osoby, které na své okolí působí velmi rezervovaně. S velkou pravděpodobností jste hodně tiší a moc se neprojevujete, ovšem na druhou stranu jste známí pro své poměrně vysoké požadavky – a to nejen na sebe, ale i na své okolí.

Poloha: embryo

Nejoblíbenější polohou je poloha embrya. Nejčastěji v této pozici usínají ženy, které mnohdy ve spánku instinktivně objímají polštář nebo peřinu. Tato poloha prokazuje plachost, nejistotu a stydlivost. Pakliže usínáte v této poloze, necítíte se moc dobře ve velkém kolektivu lidí a nedisponujete zrovna vysokým sebevědomím.

  Kupte si nové šaty za 149 Kč

Poloha: na břiše

Poloha na břiše nepatří k nejoblíbenějším, neboť mnoho lidí nedokáže spát s hlavou přilepenou na polštáři. Ovšem nezoufejte si – pokud usínáte a spíte na břiše, pak rozhodně nejste sami. Co o vás ale tato poloha spánku vypovídá? Budete se možná divit, ale lidé spící na břiše jsou nezodpovědní a jen velice těžko se dokážou vyrovnat s kritikou.

Poloha: hvězda

Opět se jedná o polohu na zádech, ovšem v tomto případě dotyční spí s nohama i rukama široce roztaženýma. Co se partnerství týče, nejedná se zrovna o nejoblíbenější polohu, neboť druhý partner tak často spí s vašimi končetinami na svém těle i půlce postele. Tito lidé jsou velice dobří posluchači a snadno si vytváří přátele.

www.in-lifestyle.cz

 

Related post

Zdraví

Kvalitní spánek, jak tohoto dosáhnout! 1. část

Zprávy

Jak mít lepší pleť během spánku?

Zdraví

Kvalitní spánek, jak tohoto dosáhnout! 2. část

Comment(0)