Do každého interiéru patří dekorace a bytové doplňky. Pokud bychom měli místnosti zařízené pouze nábytkem a nejnutnějším vybavením vypadaly by byt chladně, neútulně, až sterilně. Teprve dekorace vytvoří to správné teplo domova.

Pryč jsou doby, kdy měly barvičky v interiérech volný prostor, a v podstatě z každé místnosti v bytě na nás zářil jiný odstín. Počínaje výmalbou stěn, nábytkem a dekoracemi konče. Aktuální trendy dávají zelenou spíše neutrálním odstínům. V moderních interiérech se tedy vyskytuje v hojné míře bílá, černá, šedá, béžová a hnědá barva. Avšak doplnit tyto tlumené tóny nějakou tou výraznější barvičkou v podobě dekorací je ideální cesta, jak docílit útulnosti.

Změna minimálně 4krát do roka

Jelikož se vše po nějakém čase okouká, výměna dekorací nabízí způsob, jak mít interiér neustále něčím inovativní. Barevné tóny můžete střídat dle ročního období a čerpat inspiraci z přírody. Pro zimu je typická sněhová bílá, i když tradiční vánoční dekorace jsou laděny především do červené, zelené, stříbrné a zlaté. Pro jaro jsou jednoznačně typické odstíny veselé, zejména pak zelená. Léto si můžeme spojit se žlutou, ale třeba také modrou či levandulovou. A pak tu máme podzimní dekorace, které jsou obvykle oranžové, červené či hnědé. Pro každé roční období lze vybrat něco originálního a krásného. Pokud budete měnit dekorace s nimi barevnost, bude váš domov stále zajímavý a neokoukaný.

  Jak poznat kvalitní vířivku?

Hrajte si a zvelebujte

I vy patříte mezi ty typy žen, jež si své domovy snaží neustále zvelebovat a zakládají si na tom, aby byla domácnost do posledního detailu sladěná? Pak si jistě pečlivě vybíráte bytové doplňky, kterými si lze bytečky zkrášlit. Našli jsme jeden velice pěkný internetový obchod se spoustou moderních dekorací, jež se zaručeně bude líbit i vám. Harasim velkoobchod toho pro vás má nespočet. Nahlédněte a kochejte se.

Vybírejte a radujte se z krásných dekorací

Na e-shopu www.harasim.info mohou nakupovat, jak velkoodběratelé, tak všichni. Tento obchod se může pyšnit jednou z nejširších nabídek dekorací na trhu. Velice pestrý je sortiment plastových obalů na květiny a květináčů, svíček, luceren, svícnů, fotorámečků,hodin, doplňků do kuchyně, porcelánu, bytového textilu, nejrůznějších figurek a postaviček, věnců, zápichů, závěsů, girland a dalších předmětů na aranžování.

dekoracedekorace

dekoracedekorace

dekoracedekorace

 

Harasim velkoobchod naskladňuje sezónní zboží vždy s předstihem, takže zde aktuálně najde nejen podzimní dekorace, ale připravuje se také vánoční sortiment, ať už to jsou adventní svíčky, svícny, vánoční osvětlení, vánoční figurky, další ozdoby a potřeby pro tvorbu vánočních aranžmá.

  Na pochmurné počasí vyzrajte stylovým interiérem!

99 % zboží je skladem a expedice probíhá ihned. A pokud jste navíc vlastníkem IČO, pak se neváhejte v tomto velkoobchodě zaregistrovat, neboť se vám poté vždy po přihlášení zobrazí velkoobchodní ceny. Nakupujte výhodně ty nejtrendovější dekorace do bytu i na zahradu.

Related post

Bydlení

Na pochmurné počasí vyzrajte stylovým interiérem!

Comment(0)