- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyMyslete na budoucnost vašeho dítěte – představujeme obor Multimediální...

Myslete na budoucnost vašeho dítěte – představujeme obor Multimediální tvorba

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud máte doma „deváťáka“, čeká vás v nejbližších několika měsících velmi důležité rozhodnutí. Vaše dítě si musí vybrat střední školu a obor, kterému se bude chtít ve svém životě věnovat. Určitě není dobré dítě tlačit do něčeho, co samo nechce. Jako správná máma byste mu ale měla být schopna dobře poradit. Vaším společným cílem musí být obor, který má perspektivní vyhlídky do budoucna. Jedním z nich je právě Multimediální tvorba. Co studium tohoto oboru obnáší a proč se pro něj rozhodnout?

Multimediální tvorba reaguje na moderní dobu 

Současný svět pohlcují nová média. Počítače a nové technologie pronikají do všech oborů a v tom je současně i velký potenciál. Počítače a programy tu s námi budou zřejmě už navěky, vydat se směrem jejich studia je proto skvělou volnou.

Obor Multimediální tvorba nabízí střední škola ARCUS, s.r.o. Jedná se o 4leté studium, které se zakončuje maturitní zkouškou (na této škole není povinná maturita z matematiky, což mnohé studenty jistě potěší). Obsahem studia jsou nová média a technologie. Na studenty čekají předměty jako: digitální fotografie a animace, management, marketing, tvorba a správa webových stránek, multimediální technologie aj. Budou se učit hned 2 cizí jazyky, vybírat je možné mezi angličtinou, němčinou, ruštinou, španělštinou a francouzštinou.

Studium není jen o získávání teoretických znalostí. Studenti absolvují během studia několik praxí, budou se moci podílet i na vedení reálné firmy – cestovní kanceláře ARCUS. Škola je touto formou studia perfektně připraví na vstup do zaměstnání i k dalšímu studiu.

Podmínky přijetí 

Vyplněnou přihlášku je nutné do školy odeslat nejpozději do 30. listopadu 2015. Přihlášku stáhnete na oficiálních stránkách školy. Přijetí je podmíněno složením talentové zkoušky, která má dvě části: práce na PC a tematická kresba. Do prvního ročníku 2016/2017 bude přijato celkem 20 uchazečů.

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje