Možná i vás překvapuje, že stále častěji na ulicích slýcháte angličtinu, němčinu, ruštinu a další jazyky. Nedivte se! Svět se stává stále propojenějším a dá se předpokládat, že v budoucnosti to bude pokračovat. Čeština je sice krásná rozmanitá řeč, ale sama o sobě nestačí. Pokud chcete uspět nejen v kariérním životě, musíte znát minimálně ještě jeden jazyk. Na učení není nikdy pozdě…

Proč je třeba umět mluvit i „jinak“?

Česká republika je stále oblíbenější zemí, do které míří velké firmy ze zahraničí. Ty zde zakládají své pobočky a nabízí velmi atraktivní pracovní pozice s platem, o kterém se vám v české firmě ani nesnilo. Pokud chcete odstartovat svoji kariéru, musíte umět mluvit minimálně anglicky. Angličtina je mezinárodně uznávaným jazykem, se kterým se domluvíte téměř všude. Pokud angličtinu zvládáte, jste rázem pro zaměstnavatele atraktivnější. Stejně je to i s dalšími rozšířenými jazyky jako je němčina či ruština.

Velká výhoda i pro vaše děti

Pokud budete umět například anglicky, stane se to velkou výhodou i pro vaše děti. Budete s nimi moci konverzovat a učit je. Děti si tak jazyk rychleji osvojí.

  Online knihovna MyBoox Club: Štěstí a úspěch ve vaší kapse za 99 Kč měsíčně

Méně známé se vyplatí

Pokud se chcete naučit ovládat cizí řeč, neměla byste se omezovat jen na angličtinu či němčinu. Na světe existuje mnoho jiných řečí, které se vyplatí znát. Může to být například čínština, japonština, řečtina, polština aj. Znalostí těchto řečí si otevřete dveře do světa!

Jazyková škola Praha

I vám se vyplatí investice do vzdělávání na kvalitní jazykové škole. Doporučujeme Jazykovou školu Jipka, která nabízí kurzy v 8 pobočkách v České republice. Nyní je možné se přihlásit i na pomaturitní studium. Jazyková škola organizuje jazykové kurzy pro začátečníky i pokročilé a orientuje se také na výuku řeči ve specifických oblastech jako je lékařství, právo, obchod aj. Kurzy vedou zkušení lektoři, kteří vás dokonale připraví i na složení mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek.

Začněte se učit co nejdříve. Kompletní informace o jazykových kurzech najdete na www.jipka.cz.

Comment(0)