LUXENT je realitní kancelář, jejímž sídlem se stala Praha, konkrétně Pařížská ulice. Své jméno a skvělou pověst si vybudovala dlouhodobou a nestandardní spoluprací s klienty, kteří si žádají luxusní a specifické nemovitosti a také individuální přístup. Ve velké většině případů se věnuje zprostředkování prodeje luxusních bytů v Praze, výjimkou není ani prodej luxusních rodinných domů v Praze a jejím okolí. Za bohatou profesní kariéru se setkala také s prodejem několika zámků. Tyto případy se řadí mezi ty unikátní, o to větší a bohatší zkušenosti však týmu přinášejí. Ten tvoří skuteční odborníci ve svém oboru, s dlouholetou praxí a bohatými kontakty z mnoha oblastí. Samozřejmostí je také jejich jazyková vybavenost. Jejich profesionálním posláním je věnovat se klientům s takovou péčí, jakou by si přáli oni sami, kdyby byli na jejich místě.

Luxent.cz

Portfolio LUXENTu je velmi komplexní. Zahrnuje pozemky, kanceláře, činžovní domy, hotely a další komerční prostory. Velkou část tvoří také developerské projekty a pronájem bytů v Praze. Ačkoli se zaměřuje z velké části na obchod v Praze, nebrání se dalším příležitostem po celé České republice a svého makléře má k dispozici dokonce i v Dubaji.

  Jak vám může pomoci personální agentura

Cílem LUXENTU je vždy zajistit bezproblémový a rychlý prodej nebo pronájem. Obchod by měl být pro klienta kladnou zkušeností a ušetřit ho zbytečného stresu a starostí. Pro VIP klienty je možné zajistit také neveřejné nabídky či poptávky, čímž je plně zajištěna jejich anonymita a zachováno soukromí. Jednání s klienty je vždy zaměřeno na zjištění jejich potřeb a představ. Na základě toho poté probíhají další kroky. LUXENT spolupracuje s advokátní kanceláří, mnoha velkými bankami, umí poradit v oblasti investic spojených s nemovitostmi, zajistí jejich výkup a to i v případě, že jsou zatíženy například exekucemi. Maximální možné služby rovná se maximální spokojenost klienta, přesvědčte se sami.

 

 

 

 

 

Comment(0)