- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiOceněný thriller Poslední dívka vám připraví strašidelné Vánoce

Oceněný thriller Poslední dívka vám připraví strašidelné Vánoce

-

- Komerční sdělení -aktuality

Hororoví nadšenci pozor! Světový bestseller a druhý nejlepší horor letošního roku aktuálně najdete v prodejnách Knihy Dobrovský. Čtyři sta napínavých stran od Rileyho Sagera přidají k zimním mrazíkům i mráz po zádech. Strhující příběh zaznamenávající život dívky, která přežila hororový masakr, získal prestižní ocenění v  uznávaných Goodreads Choice Awards volených přímo čtenáři.

Letošní Vánoce přejí všem, kteří se rádi bojí. V regálech Knih Dobrovský je nyní k dostání napínavý thriller, kterému na sociálních sítích složil poctu i mistr žánru Stephen King. Román Poslední dívka zachycuje tři členky klubu s názvem Final Girls, které spojuje přežití krvavého masakru. Vzrušující příběh sklidil úspěch i u čtenářů – ti mu v prestižních cenách Choice Awards vyhlašovaných čtenářskou aplikací Goodreads přisoudili titul druhého nejlepšího hororu tohoto roku.

Příběh je inspirován klasickými horory devadesátých let. Kombinuje v sobě hororové prvky nabízející psychologickou zápletku a odlehčené, někdy až zábavné momenty. Čtenáři se v něm seznamují se třemi dívkami, které přežily nešťastná krveprolití a nyní se snaží vést normální život. Vše se ale změní, když je jedna ze členek nalezena mrtvá. Do té doby se celkem klidný život hlavní hrdinky mění v závod s časem i osudem.

Toddu Ritterovi publikujícímu pod pseudonymem Riley Sager zajistilo vydání Poslední dívky nebývalý mediální ohlas i uznání knižních kritiků. Čeští čtenáři mají právě nyní, v předvánočním čase, skvělou příležitost potěšit sebe nebo své blízké originální vánoční nadílkou, na kterou rozhodně nebude sedat prach. Román Poslední dívka, který je dokonalým zástupcem špičkové prózy nových anglicky píšících autorů, můžete aktuálně zakoupit ve všech prodejnách Knihy Dobrovský za 339 korun.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje