- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiStravovat se zdravě doma i v práci už nemusí...

Stravovat se zdravě doma i v práci už nemusí být žádný problém. Zdravé jídlo do firem od Cool Cook CZ, s.r.o.

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jak se stravovat zdravě v dnešní hektické době, kdy přípravu jídla kvůli pracovnímu vytížení nestíháme? Není to jednoduché. Zdravý jídelníček se musí dobře promyslet, sehnat kvalitní suroviny a poté jídlo nachystat. Nemusí to sice být nic extra složitého, pokud máme čas, ale málokdo to pravidelně zvládá. Pak nastávají situace, kdy se v návalu hladu odbydeme něčím, co je právě po ruce, nebo vezmeme zavděk méně zdravé variantě.

Každý člověk má, co se týče výživy, individuální potřeby. Jiný jídelníček se hodí pro ženy, a jiný zase pro muže. Záleží na fyzické aktivitě i dietních omezeních. A dietních omezení přibývá. Metabolické choroby jako diabetes mají často svou příčinu ve špatných stravovacích návycích a zhoršování životního stylu. Pokud má člověk nějaké omezení, je vymýšlení jídel o to náročnější a příprava dia stravy zabere mnoho času.

V ČR každým rokem přibývá diabetiků. V roce 1999 jich bylo léčených přibližně 625 000, a dnes už je to přes milion. Předpokládá se, že v roce 2035 bude diabetem postižen každý desátý občan ČR. Dia potraviny, které zakoupíme v obchodech, bývají drahé a mnohdy ani nevypadají vábně. Výběr pokrmů je navíc omezený.

Záleží vám na tom, co jíte, ať už jste diabetici, nebo ne? Pak si můžete objednat až do vašeho domu nebo kanceláře lahodná jídla z kvalitních surovin, připravená zkušenými kuchaři. Jedná se o lahodné menu, vhodné jako jídlo do firem, které čítá 5 jídel denně, a to každý pracovní den v týdnu. Tato jídla jsou vhodná dokonce i pro diabetiky. Služba se jmenuje CoolCook a je opravdu revoluční, probíhá totiž ve spolupráci s odborníky, podle zásad zdravého vaření a s použitím moderních gastronomických zařízení. Velká část pokrmů je připravována v konvektomatu (v páře), a jsou dodrženy nepřísnější hygienické požadavky. Vaří se s co nejmenším množstvím přidaného tuku. Jde o pokrmy výborné chuti, s množstvím živin, přímo na váš stůl. Zkrátka ideální zdravé jídlo do firem.

Pokud jste pracovně vytíženi, nebude s jídly od CoolCook problém jíst zdravě. Tým kuchařů vás potěší chutnými pokrmy, přizpůsobenými individuálně na míru každému zákazníkovi, podle jeho omezené nebo specifických potřeb. Nemusíte se bát, že přijdete o zdravé mlsání. V menu nechybí nízkokalorické dezerty nebo dia dorty.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje