- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyPrima Comedy Central přináší českým divákům zábavu už dva...

Prima Comedy Central přináší českým divákům zábavu už dva roky!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Televizní kanál oslavuje vánočním maratonem smíchu a speciálními premiérami

Comedy Central je jeden z nejúspěšnějších zábavných televizních kanálů na světě. Jeho česká verze Prima Comedy Central se poprvé objevila na televizních obrazovkách před dvěma roky – 14. prosince 2015. Za tu dobu přinesl tento kanál českým divákům spoustu zábavy, humoru a legendárních seriálů. Společnost Viacom se tak díky tomu stala předním mezinárodním portfoliovým hráčem televizních kanálů v České republice. U příležitosti oslav připravila Prima Comedy Central exkluzivní vánoční překvapení. Diváci se mohou těšit na maraton vánočního humoru nebo na novoroční stand-up show s Lukášem Pavláskem.

Prima Comedy Central, kterou provozuje Viacom International Media Networks pod sdílenou značkou Primy, byla českému publiku představená v roce 2015. Stala se tak prvním volně dostupným kanálem společnosti ve střední a východní Evropě. Díky tomu, že diváci všude na světě milují humor, se stal Viacom během oněch dvou let největším mezinárodním poskytovatelem tematických televizních kanálů. Viacom přes satelitní a kabelové přijímače nabízí také kanály Nickelodeon, NickJr a MTV.

Během prvních dvou let přinesla Prima Comedy Central na televizní obrazovky celou řadu komediálních seriálů v českém znění. Za všechny můžeme uvést například ikonu animovaného špionážního žánru seriál Archer, policejní sitcom Brooklyn 99, rodinné seriály Rodinka na kousky a Goldbergovi nebo animované sci-fi Rick a Morty. Nezapomeňme ani na legendární stand-up komičku Amy Schumer nebo na nejnovější díly Městečka South Park a Griffinových. Fanoušci českého humoru si na Prima Comedy Central také najdou to své. Z lokální produkce stojí za zmínku mimo jiné stand-up show Comedy Club.

Při této příležitosti si Prima Comedy Central nachystala speciální program. Připravte se na třídenní maraton plný vánočních stromečků, dárků a sladkostí. Vánoční Městečko South Park, Americký táta, Muž hledá ženu, nebo Nová holka jsou naplánované na 24.  – 26. prosince!

Tým komiků ve složení Lukáš Pavlásek, Miloš Knor, Karel Hynek, Tigran Hovakimyan a mnozí další budou české diváky bavit v sedmi nejlepších epizodách Comedy Clubu během posledních hodin roku 2017. Třešničkou na novoročním dortu první hodiny roku 2018 představuje speciál s Lukášem Pavláskem na téma Alkohol, Čechy a Rock’n’Roll.

Ještě dřív, než se pustíte do vánočního maratonu, nezapomeňte na nové díly Amyina plodného lůna, které na obrazovkách už běží anebo na premiérovou sezónu Archera (22. prosince). V novém roce se díky Prima Comedy Central vrátí na obrazovky populární seriál Jak jsem poznal vaší matku a nezapomeneme okořenit špetkou humoru ani prezidentské volby!

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje