- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak nepůsobit nudně na ulicích

Jak nepůsobit nudně na ulicích

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ulice každého města brázdí dennodenně kvanta lidí, kteří mají a nosí na sobě oblečení. Někteří staví na jednoduchost, jiní zase střídmost a jsou zde i tací, kteří řádí z davu. Jsou to lidé, kteří milují módu a snaží s vždy držet krok s nejnovějšími trendy. Zkusme se tedy jimi inspirovat i my a tak vyženeme nudu nejen z našich outifitu, ale také z ulic.

Velmi populární a oblíbené oblečení je džínovina. Džíny se v minulosti považovali za velmi vulgární a nespolečenské oblečení, ale v současnosti je to nejpoužívanější a nejnositelnější materiál vůbec. K džínám dokážeme sladit téměř všechno. Jak však s džínami vyhnat nudu? Určitě sáhněme po oblečení, které nesou v sobě trend malovaných vzorů. Tento trend k nám přichází z Hollywoodu, kde se celebriry rádi liší svými kousky oblečení. Pokud však takové oblečení nikde nemůžete sehnat, tak vezměte starší rifle, barvy na oblečení a ukažte vaši kreativitu. Na oblečení můžete namalovat všelijaké vzory, obrazy či kaňky. Meze se vaší kreativitě určitě nekladou.

Důležitým prvkem každého oblečení jsou doplňky. Když mluvíme o módních doplňcích tak máme na mysli především boty, koženou kabelku nebo kožený batoh, zda brýle nebo náušnice.

Pokud chceme ukázat, že módě opravdu rozumíme, nebo že se snažíme alespoň módě rozumět a víme, jaké trendy momentálně letí, tak si určitě pořídíme vysoké tenisky. Tyto víceméně extravagantní tenisky jsou buď na platformě, nebo jde o tenisky s vysokým střihem. Mnohé značky mají ve své nejnovější kolekci i tyto kousky, proto máme si opravdu z čeho vybírat a ještě pokud patříme k lidem, kteří v obuvi preferují pouze jednu značku, tak se nebojte, určitě ji v nové kolecii najdete. Tyto tenisky můžete nosit jak k elegantnémuu, tak i sportovnímu outfitu.

Pokud hledáme koženou kabelku nebo kožený batoh, který určitě nepůsobí nudně, nemusí to být pouze extravagantní a někdy i nenositelný kousek. V tomto případě je důležitá barva a vzor takového kousku. V tomto případě se inspirujme trendy barvami, které v tomto roce opravdu letí. Je to barva korálová, oranžová, silneružová a žlutá. Velmi oblíbené a zároveň must have jsou kožené batohy, které jsou i z hlediska praktičnosti v současné době velmi často nošeny. I v tomto případě sáhněme po výrazných barvách a hlavně nezapomínejme na ně poukázat v outfitu, tedy volit jemnější barvy v oblečení. Samozřejmě pokud jste mistryně v colorblokingu, tak máte v tomto případě zelenou a ukažte co opravdu víte.

Abychom nepůsobily nudným dojmem, tak určitě nezapomínejme ještě na další doplňky jako jsou náušnice či brýle. Proč je to tak? Právě na těchto doplňcích se nejčastěji poukazuje nový styl a velmi často se mění. Co je opravdu super, častokrát není tento doplněk až tak finačně náročný a tak je můžeme mít v našem šatníku mnohem více a častěji je vyměňovat, a tak se lépe přizpůsobovat aktuálním trendům. Pokud saháme po trendy náušnicích, tak i v tomto případě nezapomínejme na trendy barvy a hlavně ať jsou velké. Nejlepší bude pokud náušnice nesou v sobě kombinaci více výrazných barev. Pokud nechceme působit nudně, tak určitě zapomeňte na jemné a malé náušnice. V tomto případě jsou IN maxináušnice, minimálně větší než naše ucho. A v tomto případě opravdu platí: čím větší – tím lépe.

Sluneční brýle už dávno nejsou něco, co se nosí jen v létě a pouze když svítí slunce. Momentálně už také pomocí brýlí vyjadřujeme naše pouto k módě a aktuálním trendům. Momentálně jsou vysokým must have kočičí sluneční brýle, které působí na každé ženské tváři elegantně a skvěle. Rovněž jsou doplňkem, který výrazně a skvěle doplní a podtrhne každý jeden ženský look.

Mile dámy, máme opravdu mnoho možností, jak vyhnat stereotyp z našeho šatníku a jak ukázat, že nemáme rady nudu nejen v osobním životě ale i v našem šatníku. Současné trendy nám nabízejí opravdu neskutečné množství inspirací, takže máme opravdu z čeho vybírat. Je to už jen na nás.

Zdroj obrázků: www.google.com

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje