- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiCo si jako svatební dar přáli Jasmina s Rytmusem?

Co si jako svatební dar přáli Jasmina s Rytmusem?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Moderátorka Jasmina Alagič a zpěvák Rytmus si řekli své ANO a jejich svatba byla jako z pohádky. V rámci příprav na svatbu Jasmina objevila i novou prémiovou službu od Potten & Pannen – Staněk, která umožňuje, aby si novomanželé vybrali svatební dary dle svého přání.

Nová služba, kterou značka na svých prodejnách spustila, pomáhá nejen manželům, ale i svatebčanům. Na všech pobočkách mají snoubenci možnost sepsat svůj vlastní svatební list, ze kterého následně svatebčané mohou jednotlivé dary vybírat. Nezáleží na tom, zda je styl budoucích manželů moderní, okázalý, trendy či praktický, s novou službou se jim hosté trefí do vkusu vždy. Jasmina s Rytmusem ovšem během svého dne ale mysleli i na jiné a namísto svatebních darů požádali své hosty o příspěvek na charitu. Nová služba od Potten & Pannen – Staněk Jasminu však tak nadchla, že se rozhodla seznam sepsat alespoň pro své narozeniny. 

Značka Potten & Pannen – Staněk je garantem prémiového, nejen kulinářského vybavení, v jejich nabídce tak naleznete výrobky pouze těch nejkvalitnějších značek a pro novomanžele jsou tak vhodným svatebním darem. Přesvědčit se o tom můžete v prodejně v Praze na Újezdě, kde naleznete nejširší výběr zboží, především pak porcelánu, skla a příborů. 

Další službou, kterou Potten & Pannen – Staněk pro budoucí novomanžele připravil, je poradenský servis. Během konzultace novomanželům prodejci poradí s výběrem svatebních darů či doplňků na svatební tabuli. Příjemným bonusem je následná doprava zboží zdarma až do domu. 

Navštivte některou z kamenných prodejen Potten & Pannen – Staněk nebo e-shop www.popasta.cz a vytvořte si i vy Váš vlastní seznam přání!

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje