Moderátorka Jasmina Alagič a zpěvák Rytmus si řekli své ANO a jejich svatba byla jako z pohádky. V rámci příprav na svatbu Jasmina objevila i novou prémiovou službu od Potten & Pannen – Staněk, která umožňuje, aby si novomanželé vybrali svatební dary dle svého přání.

Nová služba, kterou značka na svých prodejnách spustila, pomáhá nejen manželům, ale i svatebčanům. Na všech pobočkách mají snoubenci možnost sepsat svůj vlastní svatební list, ze kterého následně svatebčané mohou jednotlivé dary vybírat. Nezáleží na tom, zda je styl budoucích manželů moderní, okázalý, trendy či praktický, s novou službou se jim hosté trefí do vkusu vždy. Jasmina s Rytmusem ovšem během svého dne ale mysleli i na jiné a namísto svatebních darů požádali své hosty o příspěvek na charitu. Nová služba od Potten & Pannen – Staněk Jasminu však tak nadchla, že se rozhodla seznam sepsat alespoň pro své narozeniny. 

Značka Potten & Pannen – Staněk je garantem prémiového, nejen kulinářského vybavení, v jejich nabídce tak naleznete výrobky pouze těch nejkvalitnějších značek a pro novomanžele jsou tak vhodným svatebním darem. Přesvědčit se o tom můžete v prodejně v Praze na Újezdě, kde naleznete nejširší výběr zboží, především pak porcelánu, skla a příborů. 

  Psací potřeby jsou mou tajnou vášní

Další službou, kterou Potten & Pannen – Staněk pro budoucí novomanžele připravil, je poradenský servis. Během konzultace novomanželům prodejci poradí s výběrem svatebních darů či doplňků na svatební tabuli. Příjemným bonusem je následná doprava zboží zdarma až do domu. 

Navštivte některou z kamenných prodejen Potten & Pannen – Staněk nebo e-shop www.popasta.cz a vytvořte si i vy Váš vlastní seznam přání!

Post by admin

Comment(0)