- Komerční sdělení -zeny
ZdravíJak zatočit s vaginální mykózou?

Jak zatočit s vaginální mykózou?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Trápí mě výtok, svrbí mě a pálí … Vaginální mykóza patří k nejčastějším ženským problémům, které gynekologové v ordinacích řeší. Její výskyt u dívek a žen každoročně narůstá v letním období, které přeje venkovnímu koupání, sportu i prázdninovým láskám. Jak nepříjemným intimním problémům předcházet nebo s nimi zatočit? Například s pomocí probiotických tamponů ellen®.  Tampony s laktobacily jsou na léto ideální v tom, že absorbují menstruační krvácení a zároveň také obnovují přirozenou poševní mikroflóru. Na vnější intimní partie se zase skvěle hodí probiotický intimní krém ellen®.

Pokud máte v nepořádku střevní bakteriální rovnováhu a trápí vás třeba průjmy, automaticky saháte po laktobacilech. Stejně tak je prevencí i řešením narušené poševní rovnováhy vaginální aplikace laktobacilů formou probiotických tamponů ellen®. Pro mikrobiální harmonizaci vnějších intimních oblastí je vhodný probiotický intimní krém ellen®. Používáním těchto nehormonálních přípravků můžete předcházet intimnímu diskomfortu a infekcím. K dostání jsou v lékárnách.

Pěstujte si přátelské vaginální bakterie!

Proč? Protože jen dostatečné množství prospěšných bakterií v poševní mikroflóře může chránit vaginu před nežádoucími mikroorganismy, potažmo infekcemi. Nejpřirozenějším pomocníkem jsou právě laktobacily, probiotické bakterie mléčného kvašení, které se nacházejí mj. i v pochvě, kterou chrání před vnějšími agresivními mikroorganismy.

Pamatujte však na to, že dostatečné množství prospěšných laktobacilů může nepříznivě ovlivňovat letní koupání v bazénech, pocení a dráždění intimních partií při jízdě na kole, nesprávná intimní hygiena, ale i nechráněný sex a samozřejmě užívání antibiotik.

Na dovolenou bez obav

Probiotické tampony ellen® vyvinuté ve Skandinávii jsou jedinečným vaginálním přípravkem obsahujícím patentované probiotické laktobacily, které působí i během menstruace. Tedy v období zvýšeného rizika infekcí kvůli citlivější poševní mikroflóře, jejíž pH vzrůstá a koncentrace laktobacilů má tendenci klesat.  Probiotické tampony ellen® přispívají k obnově a harmonizaci přirozené poševní mikroflóry a ke zlepšení obranyschopnosti proti urogenitálním infekcím. Vhodné pro všechny menstruující dívky a ženy, které chtějí snížit vaginální svědění, pálení či nepříjemný odér. Více na www.ellen-tampony.cz

Probiotický intimní krém ellen® je hydratační krém určený k péči o vnější intimní partie. Podporuje tvorbu ochranného hydrolipidního filmu na tkáních poševního vchodu, hydrataci tkání a jejich ochranu před infekcí. Obsahuje směs patentovaných probiotických bakterií mléčného kvašení, laktobacily, které napomáhají udržovat zdravou mikrobiální flóru vnějších intimních oblastí. Přispívá ke snížení intimního diskomfortu, jako je podráždění, svědění a pocit suchosti. Nehormonální krém je vhodný pro ženy každého věku.
Více na www.ellen-krem.cz 

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zpravycz.cz

Onlinepraha.cz

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje