- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiLuxusní svatební šaty bych za žádnou cenu neměnila

Luxusní svatební šaty bych za žádnou cenu neměnila

-

- Komerční sdělení -aktuality

Není tomu tak dávno, co mě můj partner požádal o ruku a již za necelý měsíc, mě čekala svatba. Ano, čas neúprosně běží a i když jsem si před rokem říkala, že mám na svatební přípravy ještě dostatek času, aktuálně již tomu tak nebylo. Svatba byla za dveřmi a já ještě neměla ani své svatební šaty, natož spoustu další svatebních propriet, které byli neméně důležité. Na výběr svatebních šatů jsem si sice vzala svou oporu, kterou je má maminka a sestra, ovšem i přesto jsem si nebyla úplně jistá tím, jak by mé luxusní svatební šaty měli ve finále vypadat. To se ovšem změnilo v momentě, kdy jsem narazila na kolekci svatebních šatů vytříbené značky Jovani, která mě, mimo jiné, jako vždy, opět nezklamala.

Luxusní svatební šaty mi každý záviděl

Když jsem své luxusní svatební šaty vyvedla k oltáři, obdivné pohledy na sebe nenechali dlouho čekat. Nejedna má kamarádka z nich byla unešená. Má sestra, která má již po svatbě, dokonce prohlásila, že nejspíše svého muže poprosí o obnovu sňatku a to jen proto, aby si na sebe mohla vzít stejně úžasné šaty, jaké jsem měla já. Věděla jsem tak, že na této svatbě jsem za skutečnou princeznu. A věděl to i můj nastávající muž, který mi nechtěl dovolit si šaty svléknout ani po hostině a následné zábavě, která následovala. S těmito šaty jsem se tak rozhodně trefila do černého.

Svatba se vydařila podle plánu

Ač byl čas na přípravy svatby šibeniční, nakonec vše dopadlo podle plánu. Počasí nám vyšlo dokonale a tak mé luxusní svatební šaty sněhobílé barvy, s decentním rozparkem a korzetem posetými perlami, mohli zazářit v celé své kráse. Šaty tak splnili svůj účel na výbornou a já byla nesmírně šťastná za to, že jsem se mohla alespoň na jeden jediný den v životě, stát jejich pyšnou nositelkou. Se svým výběrem jsem byla velmi spokojená a již nyní pomáhám s výběrem svatebních šatů své dobré kamarádce, která byla zároveň i mou družičkou, s výběrem jejich pohádkových šatů.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje