- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDo myčky bez čekání

Do myčky bez čekání

-

- Komerční sdělení -aktuality

Návštěva myčky je pro mnohé z nás spíše nepříjemnou nutností, než příjemnou záležitostí. S aplikací Superoperator CZ od finské společnosti Superoperator nebylo mytí auta nikdy jednodušší. A proč? Například i díky tomu, že při jejím užívání nemusíte ani vylézt s auta.

V aplikaci si vyberete myčku, ke které chcete jet a přes online kamery si zkontrolujete, zda je otevřená nebo jestli se u ní netvoří kolona. Poté, co k ní dorazíte, si v telefonu vyberete program. Po vjezdu na mycí linku, se naskenuje vaše SPZ a vámi zvolený program automaticky spustí. Starosti s placením můžete hodit za hlavu, i o to se appka postará za vás. Hned po umytí vozu, si částku sama strhne.

Aplikaci na stejném principu využívá i sít čerpacích stanic Benzina. Společnost Superoperator vytvořila speciálně pro tuto síť službu Mycí Digi Linka. Díky jejímu používání navíc můžete i ušetřit. V rámci jejího využití totiž obdržíte na mytí 10,- Kč slevu. K dispozici je i speciální nabídka Happy Hours, která umožňuje mytí vozu prémiovým programem COMFORT s 20% slevou. 


Při příležitosti využití této aplikace, můžete u Benziny již na 11 lokalitách v České republice vyzkoušet novou technologii mytí FoamSensation. Během tohoto programu se z nanášené pěny vytvoří jakási stěna, která je nasvícená LED diodami. Ty se postarají o skvělou světelnou show. Kromě skvěle umytého vozu, si tak odvezete i výjimečný zážitek.

Více informací o aplikaci Superoperator CZ naleznete na stránkách https://superoperator.cz/.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje