- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPozvánka na unikátní taneční představení Diptych

Pozvánka na unikátní taneční představení Diptych

-

- Komerční sdělení -aktuality

V kutnohorské kapli Božího těla vedle chrámu sv. Barbory se dne 27. srpna 2016 bude konat jedinečné představení Diptych, které předvedou členové tanečního uskupení NANOHACH.

Kouzlo představení je v  procítěných pohybech umělců a dokonalé souhře světel a stínů ve zpracované choreografii Michala Záhory.

Diptych Nanohach
Představení Diptych 

Tanečního uskupení NANOHACH v hrámu sv. Barbory

Přijďte na  úžasné představení ve kterém uvidíte jedinečný tanec s nádechem baletu, který vás vtáhne do děje, aniž byste byli znalci tohoto druhu umění. Kulisu tvoří příjemná hudba, kterou má na starosti Carlo Natoli. Hudba je pouze doprovodem, který pomáhá podkreslit celý dojem z tanečního představení.

Díky dokonalému ztvárnění choreografie okamžitě zjistíte, že jde o jedinečnou choreografii, jejíž autorem je člen skupiny NANOHACH Michal Záhora, který byl za toto představení v roce 2015 nominován na centu Thálie. Světelný design dokreslující celou atmosféru představení má na starosti Jiří Haydyla.

Taneční představení Diptych

V představení tvoří ústřední mužskou dvojici tanečníci Michal Záhora a Radek Bohata, kteří předvedou naprosto jedinečný, procítěný a dokonalý tanec, kdy do děje vstoupí taneční sólistka Dagmar Chaloupková. Ta vás uchvátí svými pestrými a dynamickými výrazy díky kterým se od představení po celou dobu jeho trvání neodtrhnete.

Představení dodávají na jemné dramatičnosti a celkové dokonalosti také jedinečné stínové a světelné efekty. Perfektní choreografie, příjemné vystoupení a maximální profesionalita tanečníků z něj činí jedinečný divadelní počin, který si nesmíte nechat ujít. Nyní máte skvělou možnost navštívit toto představení i v Kutné hoře.

Skupina NANOHACH je seskupení z řad několika absolventů konzervatoře Duncan centre a vytvářejí taneční projekty na špičkové úrovni, především realizují tradiční česká díla.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Tiskové-zprávy.eu

Novinky-Zprávy.cz

 

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje