V kutnohorské kapli Božího těla vedle chrámu sv. Barbory se dne 27. srpna 2016 bude konat jedinečné představení Diptych, které předvedou členové tanečního uskupení NANOHACH.

Kouzlo představení je v  procítěných pohybech umělců a dokonalé souhře světel a stínů ve zpracované choreografii Michala Záhory.

Diptych Nanohach

Představení Diptych 

Tanečního uskupení NANOHACH v hrámu sv. Barbory

Přijďte na  úžasné představení ve kterém uvidíte jedinečný tanec s nádechem baletu, který vás vtáhne do děje, aniž byste byli znalci tohoto druhu umění. Kulisu tvoří příjemná hudba, kterou má na starosti Carlo Natoli. Hudba je pouze doprovodem, který pomáhá podkreslit celý dojem z tanečního představení.

Díky dokonalému ztvárnění choreografie okamžitě zjistíte, že jde o jedinečnou choreografii, jejíž autorem je člen skupiny NANOHACH Michal Záhora, který byl za toto představení v roce 2015 nominován na centu Thálie. Světelný design dokreslující celou atmosféru představení má na starosti Jiří Haydyla.

  Pro vaše krásné vlasy

Taneční představení Diptych

V představení tvoří ústřední mužskou dvojici tanečníci Michal Záhora a Radek Bohata, kteří předvedou naprosto jedinečný, procítěný a dokonalý tanec, kdy do děje vstoupí taneční sólistka Dagmar Chaloupková. Ta vás uchvátí svými pestrými a dynamickými výrazy díky kterým se od představení po celou dobu jeho trvání neodtrhnete.

Představení dodávají na jemné dramatičnosti a celkové dokonalosti také jedinečné stínové a světelné efekty. Perfektní choreografie, příjemné vystoupení a maximální profesionalita tanečníků z něj činí jedinečný divadelní počin, který si nesmíte nechat ujít. Nyní máte skvělou možnost navštívit toto představení i v Kutné hoře.

Skupina NANOHACH je seskupení z řad několika absolventů konzervatoře Duncan centre a vytvářejí taneční projekty na špičkové úrovni, především realizují tradiční česká díla.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Tiskové-zprávy.eu

Novinky-Zprávy.cz

 

Related post

Celebrity Zprávy

Move on: Derniéra taneční inscenace souboru NANOHACH a Veroniky Švábové

umění a výstavy Zprávy

Den matek s Nanohach a Yellow Sisters

Comment(0)