- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiOriginální a netradiční svatba na statku Benice

Originální a netradiční svatba na statku Benice

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vaše svatba má být nádherná, plná jedinečných zážitků, dojmů a hlavně vzpomínek. Nádherný romantický barokní statek Benice z dob vlády Františka Ferdinanda d‘Este vám toto všechno přinese a ještě něco navíc.

Svatba je jedinečný den
Svatba je jedinečný den

Svatba na statku Benice je jedinečnou událostí

Toužíte po romantické svatbě, kdy vás přiveze kočár tažený čtyřspřežím? Pak je svatba na statku Benice pro vás nejlepší volbou. Můžeme pro vás uspořádat také církevní nebo civilní sňatek a hostinu dle počtu osob ve špejcharu nebo na nádvoří i v barokní světnici. Nenechte si ujít chutné menu, které pro vás s radostí připravíme. Záleží nám na dokonalém servisu. Nebudete se zde rozhodně nudit vy, ani vaši hosté. Je možné se fotit s koňmi, projíždět se na koních i v kočáře a po okolí, děti si mohou půjčit poníky a oslíky.

Svatba na statku je nezapomenutelný zážitek

Svatba je den, na který rozhodně nezapomenete, protože se vám ji snažíme zpříjemnit. Statek Benice je ideálním místem pro nejkrásnější den ve vašem životě. Máme pro vás připravený bezchybný servis, zodpovíme všechny vaše otázky a vše připravíme dle vašich pokynů.

Připravíme vám svatební hostinu i firemní akci

Statek Benice je místem, které patřilo Františku Ferdinandovi d‘Este a jeho výhodou je umístění na samotě v okolí nádherných lesů. Je zde cyklostezka, množství nádherných památek. Pro vaši firemní akci vám uspořádáme také zážitkové hry, vy si jen zadáte téma o které máte zájem. Připravíme vám zábavné soutěže.

Romantická svatba na statku

Pro své hosty připravíme také raut, firemní večírek a v případě zájmu vás také ubytujeme. V případě potřeby je zde celoročně otevřena restaurace, kde si můžete objednat také snídaně a další stravovací služby. K dispozici je neomezené parkování, zapůjčení postýlky pro dítě a vybavení pokojů, kde nechybí nic pro vaše pohodlí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje