Přemýšlíte při sezení na pohovce a pohledu na prázdnou zeď, že by potřebovala něčím oživit? Využít můžete moderní dekorace, které jsou určeny přímo na stěny – samolepky na zeď. Můžete vybírat z nepřeberného množství motivů a kreací. Ne každý fandí obrazům či barevným tapetám. Moderní samolepky na zeď vás budou bavit.

Samolepky na zeď

Samolepky na zeď

Nástěnné dekorace jsou velmi působivé, mají nízkou pořizovací cenu. Doma je pak stačí jen libovolně rozmístit a přilepit na stěnu. Můžete ozdobit nejen zeď v obývacím pokoji, ale i okolí vypínačů, stěnu nad postelí v ložnici nebo použít dětské motivy pro pokojíky.  O tom, jaký motiv do pokoje zvolíte závisí na vašem vkusu, citu pro barvy a také prostorových možnostech. Z oblíbených motivů si můžete vybrat geometrické tvary, bublinky, květiny, motýly, citáty, životní motta, stromy s fotorámečky a celá řada dalších vzorů a barev. Jak by se vám líbilo mít uprostřed stěny Eiffelovku, Šikmou věž či sochu Svobody? Vybírat můžete v internetových obchodech, které vám vybrané samolepky doručí až domů opravdu rychle. Vy si je už jen musíte aplikovat na stěnu, podlahu či dveře.

  Vyberte si nábytek na Můj-nábytek.cz

Samolepky na zeď

Samolepky na zeď se snadno aplikují i sundávají

Výhodou samolepky na zeď je velmi snadná a rychlá aplikace, se kterou si poradí i méně zruční lidé. U složitějších motivů je potřeba být trpělivý. Samolepky aplikujte na prázdný, suchý a čistý povrch, který zbavíte prachu a nečistot.

Samolepky na zeď

Samolepky jsou určeny především na hladký povrch, nehodí se tam, kde jsou štukové omítky s hrubším zrnem. Omrzí-li vás design na stěně a budete si chtít vyměnit samolepky za jiné, velmi snadno je ze stěny sundáte odloupnutím samolepky z jednoho z rohů a pomalým sloupáváním ze zdi pod ostrým úhlem. Možností je také samolepku nahřát fénem na nízkou teplotu a sundat.

 

 

Related post

Děti Zprávy

Oživte svůj automobil poutavou samolepkou

Comment(0)