- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiBudete se vdávat? Buďte dokonalá…

Budete se vdávat? Buďte dokonalá…

-

- Komerční sdělení -aktuality

Svůj svatební den si představují malé holčičky už ve školce. Sní o tom, jaké budou mít šaty, kde jejich svatba proběhne, i o tom, jak bude vypadat svatební dort a koho na svatbu pozvou. Jak roky plynou, většina plánu se sice změní, ale to hlavní zůstává. Chceme si ten den užít a být nejkrásnější. Ať už vás den D čeká během letních měsíců, nebo později, představujeme vám vybrané výrobky Bran, které vám s tímto úkolem pomohou.

Epilátory Braun Silk-épil 9 disponují novou technologií SensoSmart, která pomocí světelné diody upozorní na příliš velký tlak vyvinutý na pokožku během epilace (rozsvítí se červeně). Účinnost epilace se totiž s vysokým tlakem na pokožku snižuje. Díky této technologii tak odstraníte i ty nejjemnější chloupky, které nezachytí ani vosk, a vaše pokožka tak zůstane hladká a zářivá až po dobu čtyř týdnů. Nové epilátory Braun Silk-épil 9 SensoSmart jsou navíc vybaveny výkyvnou epilační hlavou pro lepší kopírování křivek lidského těla a pro pohodlnější a jemnější epilaci disponují i masážními válečky, které pokožku těsně před epilací jemně stimulují a snižují tak její napětí. Epilátory jsou voděodolné, takže je v klidu můžete použít i ve sprše. K dispozici od 2 799 Kč.

Braun FaceSpa Pro kombinuje několik funkcí a pomáhá tak nejen s odstraněním nežádoucích chloupků a s čistěním pleti, ale nově s celkovou regenerací pokožky. Přístroj disponuje několika vyměnitelnými nástavci – epilátorem, čisticími kartáčky a nově i unikátní kovovou tonizační hlavou MicroVibration. Ta vytváří speciální mikro-vibrace, čímž zajišťuje lepší absorpci krémů a sér do pokožky pro ještě jemnější a vláčnější pleť. Systém vyměnitelných nástavců odstraní chloupky na obličeji a zároveň hloubkově vyčistí pleť. Epilační hlava dokáže odstranit až čtyřikrát kratší chloupky než vosk, a i ty nejjemnější zachytí s absolutní přesností. Čisticí kartáčky jemně, ale důkladně vyčistí póry, a to až šestkrát lépe, než je tomu při ručním čištění. K dostání například na alza.cz.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje