Svůj svatební den si představují malé holčičky už ve školce. Sní o tom, jaké budou mít šaty, kde jejich svatba proběhne, i o tom, jak bude vypadat svatební dort a koho na svatbu pozvou. Jak roky plynou, většina plánu se sice změní, ale to hlavní zůstává. Chceme si ten den užít a být nejkrásnější. Ať už vás den D čeká během letních měsíců, nebo později, představujeme vám vybrané výrobky Bran, které vám s tímto úkolem pomohou.

Epilátory Braun Silk-épil 9 disponují novou technologií SensoSmart, která pomocí světelné diody upozorní na příliš velký tlak vyvinutý na pokožku během epilace (rozsvítí se červeně). Účinnost epilace se totiž s vysokým tlakem na pokožku snižuje. Díky této technologii tak odstraníte i ty nejjemnější chloupky, které nezachytí ani vosk, a vaše pokožka tak zůstane hladká a zářivá až po dobu čtyř týdnů. Nové epilátory Braun Silk-épil 9 SensoSmart jsou navíc vybaveny výkyvnou epilační hlavou pro lepší kopírování křivek lidského těla a pro pohodlnější a jemnější epilaci disponují i masážními válečky, které pokožku těsně před epilací jemně stimulují a snižují tak její napětí. Epilátory jsou voděodolné, takže je v klidu můžete použít i ve sprše. K dispozici od 2 799 Kč.

Braun FaceSpa Pro kombinuje několik funkcí a pomáhá tak nejen s odstraněním nežádoucích chloupků a s čistěním pleti, ale nově s celkovou regenerací pokožky. Přístroj disponuje několika vyměnitelnými nástavci – epilátorem, čisticími kartáčky a nově i unikátní kovovou tonizační hlavou MicroVibration. Ta vytváří speciální mikro-vibrace, čímž zajišťuje lepší absorpci krémů a sér do pokožky pro ještě jemnější a vláčnější pleť. Systém vyměnitelných nástavců odstraní chloupky na obličeji a zároveň hloubkově vyčistí pleť. Epilační hlava dokáže odstranit až čtyřikrát kratší chloupky než vosk, a i ty nejjemnější zachytí s absolutní přesností. Čisticí kartáčky jemně, ale důkladně vyčistí póry, a to až šestkrát lépe, než je tomu při ručním čištění. K dostání například na alza.cz.

  Headhunting - unikátní služba pro náročné i vytížené zaměstnavatele

Post by admin

Comment(0)