- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiTaneční představení "Diptych"

Taneční představení „Diptych“

-

- Komerční sdělení -aktuality

Všichni milovníci hudby a tance by při názvu „Diptych“ měli zpozornět, moderní a nadčasové taneční představení zaujme každého stejně jako mě. Velmi mne oslovil styl tohoto tanečního uskupení zobrazujícího neustálý pohyb duše, který je dalším velmi úspěšným autorským dílem vynikajícího tanečníka a choreografa Michala Záhory. Všechny jeho taneční prezentace jsou vždy zachycením kultivovaných pohybových aktivit s cíleným zaměřením na celkové estetické hodnoty krásy lidského těla. Diptych se svou choreografií zaměřuje na emotivní a vizualizovanou abstrakci pohledů filozofických a psychologických.

Diptych
Diptych

Impuls a procítění všech tanečníků upoutají pozornost každého diváka, tuto taneční show rozhodně doporučuji všem jako vynikající podívanou, která je naprosto originální a jedinečná. Snaha pochopit představení vám jednu část mozku vypne, jinou naopak zapne, a začnete toto umění vnímat, zamyslíte se nad dějem, budete příjemně překvapeni, již z názvu „Diptych“ vám vyplyne, co od taneční skupiny můžete očekávat, že zažijete velkolepou podívanou nadčasového umění.
Choreografie založena výhradně na protikladech pohybu a světla vychází vstříc svému jménu, souhra světel a stínů spolu s tanečníky vám připraví jedinečně silné představení a budete až do konce plni očekávání, které se splní do posledního detailu.
Výrazná maskulinní úvodní část je velmi procítěně odtančená, vcítíte se do hudby spolu s tanečníky Michalem Záhorou a Radkem Bohatou, velmi precizní pohyby a přesné detaily každého pohybu získávají baletní nádech. V druhé části vás okouzlí nevinnost Dagmar Chaloupkové, která přechází v dynamický živočišný náboj.
Diptych divadlo

Doprovodná hudba se krásně vplývá do tance, není příliš rušivým elementem, a proto posiluje vnímání tanečního projevu, což je obrovským milým překvapením.
„Diptych“ je zaručeně skupinou estetiky, výrazu a rozhodně není prvoplánové. Kvalitní příprava tanečníků je znát v každém jejich pohybu a nutí vás hltat celkové vystoupení od začátku až do konce.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje