Zima je dlouhá a sluníčko, pokud na něj nemáte zrovna štěstí na horách, je v nedohlednu. Přesto chceme i bez přirozeného sluníčka vypadat opáleně a hezky. Vybledlá zimní unavená pleť bez „slunečního“ vitamínu se nám nelíbí. Přesto není třeba zoufat. Dnes už si v zimě pro sluneční paprsky nemusíme jezdit do hor a věnovat tomu týdenní dovolenou. A nemusíme dokonce ani do salonů a trávit odpoledne v soláriu. Ani hory, ani solárium nejsou levná záležitost a pro spoustu lidí tím pádem ani dostupná. Dnes už ale můžeme chytat bronz doma, pěkně v teple, v pohodě a levně. Tak ušetříme spoustu času a také peněz.

Dopomohou nám k tomu přípravky jako bronzer z řady výrobků YVY® PURE. Jde o produkty vysoce kvalitní, které neobsahují chemikálie, a tedy jsou vhodné pro všechny typy pleti. Právě možnost jejich aplikace doma je řadí mezi velice vyhledávané. Takovýto samoopalovací sprej nezanechává nepříjemné mapy a působí velice přirozeně a efektně. Můžete jej s sebou vzít na dovolenou, na party či na jakoukoli jinou akci – sprej se vejde do kabelky a vypadá ve svém módním obalu velmi elegantně. Jeho další předností je i hydratace pleti – sprej tedy nejenže neškodí, ale naopak pleti pomáhá, protože každodenní hydratace je základem v péči o pokožku. Spojuje tak krásu s jemnou péčí, což ocení každá moderní žena.

Ovšem samoopalovací spreje a další výrobky z řady YVY® PURE zcela jistě ocení i pánové. I ti se chtějí nejenom líbit, ale také o svou pleť pečovat. Nabídka pánské kosmetiky, která je na našem trhu neustále rozšiřována, tak může být doplněna i o produkty YVY® PURE.

YVY® PURE BRONZER lze zakoupit na eshopu YVYCOM.COM [íví]“.

  Kiting. Zábava pro všechny v jakémkoliv ročním období!

Post by admin

Comment(0)