- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyTaky používáte samoopalovací sprej?

Taky používáte samoopalovací sprej?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zima je dlouhá a sluníčko, pokud na něj nemáte zrovna štěstí na horách, je v nedohlednu. Přesto chceme i bez přirozeného sluníčka vypadat opáleně a hezky. Vybledlá zimní unavená pleť bez „slunečního“ vitamínu se nám nelíbí. Přesto není třeba zoufat. Dnes už si v zimě pro sluneční paprsky nemusíme jezdit do hor a věnovat tomu týdenní dovolenou. A nemusíme dokonce ani do salonů a trávit odpoledne v soláriu. Ani hory, ani solárium nejsou levná záležitost a pro spoustu lidí tím pádem ani dostupná. Dnes už ale můžeme chytat bronz doma, pěkně v teple, v pohodě a levně. Tak ušetříme spoustu času a také peněz.

Dopomohou nám k tomu přípravky jako bronzer z řady výrobků YVY® PURE. Jde o produkty vysoce kvalitní, které neobsahují chemikálie, a tedy jsou vhodné pro všechny typy pleti. Právě možnost jejich aplikace doma je řadí mezi velice vyhledávané. Takovýto samoopalovací sprej nezanechává nepříjemné mapy a působí velice přirozeně a efektně. Můžete jej s sebou vzít na dovolenou, na party či na jakoukoli jinou akci – sprej se vejde do kabelky a vypadá ve svém módním obalu velmi elegantně. Jeho další předností je i hydratace pleti – sprej tedy nejenže neškodí, ale naopak pleti pomáhá, protože každodenní hydratace je základem v péči o pokožku. Spojuje tak krásu s jemnou péčí, což ocení každá moderní žena.

Ovšem samoopalovací spreje a další výrobky z řady YVY® PURE zcela jistě ocení i pánové. I ti se chtějí nejenom líbit, ale také o svou pleť pečovat. Nabídka pánské kosmetiky, která je na našem trhu neustále rozšiřována, tak může být doplněna i o produkty YVY® PURE.

YVY® PURE BRONZER lze zakoupit na eshopu YVYCOM.COM [íví]“.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje