O co se jedná? Laserová rejuvenace je omlazovací metoda, která dokáže s vaší pletí doslova zázraky. Laserové paprsky totiž umí stimulovat regeneraci kožních buněk, a tím jejich omlazování a schopnost hojení ran, kupříkladu jizev, rozšířených pórů a nerovností pleti. Vhodné je to taktéž pro vypořádání se s akné, vráskami, striemi nebo jizvami. Zkrátka a jednoduše, Vaše pleť může pomocí této metody znovu získat mladistvý vzhled!

A co všechno dokáže laserové omlazení pleti? Především pleť fakticky omladit a dodat jí ztracenou pružnost. Zároveň redukuje mimické vrásky a vrásky podmíněné věkem, bojuje taktéž z rozšířenými póry a jinými nerovnostmi pokožky. Odstranit může jizvy po akné a strie a tuto metodu lze v neposlední řadě aplikovat i na ochablou kůži krku, obličeje a dekoltu.

Metoda funguje na základě stimulace základních buněk pleti, tzv. fibroblastů. Ty začnou znovu aktivně produkovat kolagen, tkáň, která dodává pleti pružnost, vyhlazuje vrásky a zároveň pokožku napíná.

Laserová metoda je zcela bezkontaktní a dermatologové ji doporučují i pro citlivou pokožku. Na rozdíl od jiných, invazivnějších metod, zde taktéž nedochází k narušení spodních vrstev kůže. Zákrok je bezbolestný a nejsou popsány žádné vedlejší účinky. Taktéž rehabilitační období je velmi krátké. A v neposlední řadě je výhodou i cenová dostupnost. Kupříkladu klinika Altos  nabízí tento zákrok již za 3 200 Kč. V rámci Věrnostního programu, který klinika Altos nabízí, můžete ošetření získat až s 30% slevou. Jedno ošetření trvá přibližně 40 minut a proceduru je vhodné opakovat. Laserovou rejuvenaci je možné kombinovat s biorevitalizací, injekcemi botulotoxinu typu A, nebo modelováním obličeje liftingovými vstřebatelnými nitěmi. Tím se docílí ještě lepšího účinku.

  Módní hit pro pány

Chcete-li se zbavit vrásek a jizev, dodat své pleti mladistvý vzhled a vyhladit všechny nerovnosti, není lepší metody než šetrné, rychlé a bezbolestné ošetření laserem – laserová neinvazivní rejuvenace.

Post by admin

Comment(0)