- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiLaserová neinvazivní rejuvenace

Laserová neinvazivní rejuvenace

-

- Komerční sdělení -aktuality

O co se jedná? Laserová rejuvenace je omlazovací metoda, která dokáže s vaší pletí doslova zázraky. Laserové paprsky totiž umí stimulovat regeneraci kožních buněk, a tím jejich omlazování a schopnost hojení ran, kupříkladu jizev, rozšířených pórů a nerovností pleti. Vhodné je to taktéž pro vypořádání se s akné, vráskami, striemi nebo jizvami. Zkrátka a jednoduše, Vaše pleť může pomocí této metody znovu získat mladistvý vzhled!

A co všechno dokáže laserové omlazení pleti? Především pleť fakticky omladit a dodat jí ztracenou pružnost. Zároveň redukuje mimické vrásky a vrásky podmíněné věkem, bojuje taktéž z rozšířenými póry a jinými nerovnostmi pokožky. Odstranit může jizvy po akné a strie a tuto metodu lze v neposlední řadě aplikovat i na ochablou kůži krku, obličeje a dekoltu.

Metoda funguje na základě stimulace základních buněk pleti, tzv. fibroblastů. Ty začnou znovu aktivně produkovat kolagen, tkáň, která dodává pleti pružnost, vyhlazuje vrásky a zároveň pokožku napíná.

Laserová metoda je zcela bezkontaktní a dermatologové ji doporučují i pro citlivou pokožku. Na rozdíl od jiných, invazivnějších metod, zde taktéž nedochází k narušení spodních vrstev kůže. Zákrok je bezbolestný a nejsou popsány žádné vedlejší účinky. Taktéž rehabilitační období je velmi krátké. A v neposlední řadě je výhodou i cenová dostupnost. Kupříkladu klinika Altos  nabízí tento zákrok již za 3 200 Kč. V rámci Věrnostního programu, který klinika Altos nabízí, můžete ošetření získat až s 30% slevou. Jedno ošetření trvá přibližně 40 minut a proceduru je vhodné opakovat. Laserovou rejuvenaci je možné kombinovat s biorevitalizací, injekcemi botulotoxinu typu A, nebo modelováním obličeje liftingovými vstřebatelnými nitěmi. Tím se docílí ještě lepšího účinku.

Chcete-li se zbavit vrásek a jizev, dodat své pleti mladistvý vzhled a vyhladit všechny nerovnosti, není lepší metody než šetrné, rychlé a bezbolestné ošetření laserem – laserová neinvazivní rejuvenace.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje