- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiLáska přes internet

Láska přes internet

-

- Komerční sdělení -aktuality

Je to už dlouho, co jste naposledy poznala teplo domova? Dříve než zaklepe na dveře konec letošního kalendářního roku, můžete poznat svou novou osudovou lásku.

Čas na novou známost

Třebaže single stav sebou přináší mnohé výhody, každá žena čas od času zatouží po něžném objetí a láskyplných slovech. Díky anglické verzi Evropské seznamky můžete do nového kalendářního roku vstoupit šťastně zamilovaná. Každému jednou přestane vyhovovat vracet den co den do prázdného bytu. Naopak touha mít se komu večer schoulit do náruče a u šálku kávy či čaje si popovídat o tom, co se během dne událo, je prvním impulsem k tomu zahodit ostych a udělat první krok k úspěšnému seznámení.

Seznámení přes internetovou Evropskou seznamku

Seznámení prostřednictvím Evropské seznamky je naprosto jednoduchou záležitostí. Navíc založení vlastního profilu nezabere mnoho času. Během vyřizování elektronické korespondence můžete zavítat na tento webový portál www.czech-single-women.com/ a založit si zde svůj vlastní profil. Prostřednictvím Vašeho profilu Vás mohou najít také muži, kterých byste si na první pohled třeba ani nevšimla. Po několika vyměněných e-mailech, zprávách na sociálních sítích a hodinách strávených u telefonu se můžete domluvit na osobním setkání. Zatímco muži za služby poskytnuté Evropskou seznamkou mohou nově platit i bitcony, pro ženy jsou všechny nabízené služby zdarma. Prostřednictvím Evropské seznamky můžete poznat gentlemany z téměř celého světa, prověříte tak nejen Vaše jazykové dovednosti, ale poznáte také zahraniční reálie a poznáte mnoho zajímavých míst. Máte-li chuť na nová dobrodružství i romantiku ve dvou, zkuste najít Vaše štěstí právě prostřednictvím této seznamky.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje