Bižuterie jsou šperky vyrobené ze skla, korálků, kůže, suchých plodů, přírodních materiálů, syntetických materiálů i drahých kovů. Levná bižuterie je velmi oblíbená jako náušnice, náramky, ozdoby do vlasů, náhrdelníky, ale i brože, ozdoby kabelek a další.

nahrdelnik-bizuterie

Náhrdelníky z bižuterie

Pokud vybíráte náhrdelníky z bižuterie, je potřeba znát svou velikost krku. Vyhnete se dalším úpravám a vyberete si model přesně na míru svým potřebám. Přívěsky opticky prodlužují krk i postavu, proto na ně nezapomínejte.

Hubené a vysoké ženy s oválným obličejem mohou nosit prakticky jakýkoliv šperk. Vysoké ženy budou vypadat atraktivně se šperkem, který má několik stejně velkých perel. Máte-li menší postavu, pak si vybírejte těsnější náhrdelníky, které vám přidají mírně na výšce.

Náramky z bižuterie

Mezi velmi atraktivní šperky z bižuterie patří náramky. Chcete-li upozornit na jiné šperky na ruce či novou manikúru, pak rozhodně vybírejte tenké náramky. Chcete-li upoutat pozornost na svůj obličej? Pak si naopak vyberte širší a masivní model.

naramek-na-ruku-stylu-pandora

Chcete udělat své ženě či přítelkyni radost? Pak je ideálním řešením náramek ve stylu Pandora. Náramky na ruku s korálky jsou velmi elegantní a kvalitní. Skládají se z korálku, které lze využít na vlastní Pandora náramky. Dokoupením přívěsů můžete své oblíbené náramky obměnit třeba každý týden podle nálady. Výhodou těchto náramků je, že vám rozhodně nezevšední. Bohatá nabídka přívěsů vám umožní být každý den jiná.

Levná bižuterie

Levná bižuterie neznamená, že nejde o kvalitní kousky. Naopak je vyrobena tak, aby její pořizovací cena byla co nejnižší a sortiment co nejširší. Můžete vybírat z bohaté nabídky šperků do společnosti i pro volný čas. Bižuterie je oblíbená u nás i ve světě. Ozdobné kamínky z ní vytvoří jedinečné kousky. Bižuterii nenamáčejte do vody a nevystavujte chemikáliím a přímému slunečnímu záření.

  HappyMum – luxusní těhotenské oblečení

Related post

Móda a Styl

Máte rádi šperky? Vsaďte na bižuterii!

Comment(0)