V současné době jsou trendem dlouhé vlasy a ženy všech věkových kategorií touží po husté a dlouhé hřívě. Nicméně, prodlužování vlasů v kadeřnických salonech je finančně náročnou záležitostí. Levnější alternativou jsou clip in vlasy, které si snadno nasadíte a sundáte dle potřeby. Navíc, při aplikaci vám nemusí asistovat kadeřník. V následujících řádcích se na výhody clip in vlasů a na internetový obchod, který tuto variantu prodloužení nabízí.

Clip in vlasy se připevňují pomocí speciálních vlasových sponek. Nespornou výhodou je, že přírodní vlasy nejsou nijak poškozené tepelnou aplikací či lepidlem.

Péče o clip in vlasy

Prodloužené vlasy si zaslouží stejně kvalitní péči jako vaše přírodní vlasy. Jelikož se clip in vlasy vyrábí ze stoprocentních lidských vlasů, můžete používat běžné šampony a kondicionéry. Jednou za čas byste měli vlasům dopřát intenzivní kúru s keratinem.

Jaké clip in vlasy existují?

Současný trh nabízí pestrou škálu variant. Clip in vlasy se dají zakoupit v mnoha délkách a s různou gramáží. Nejčastěji jsou k dostání délky 38 cm, 51 cm a 61 cm. Pakliže zavítáte do internetového obchodu TvojeVlasy.cz, můžete zakoupit vlasy s délkou 66 cm a gramáží 160 gramů.

  Hollister mikina dámská i pánská pro každodenní nošení

Proč nakupovat na TvojeVlasy.cz?

Existuje spousta pádných argumentů, proč se vyplatí nakupovat zrovna v internetovém obchodě TvojeVlasy.cz. V první řadě vás potěší bezplatná doprava, pokud zaplatíte objednané zboží předem. Ke každé objednávce navíc dostanete dárek jako pozornost obchodu. Těšit se můžete také na pravidelné slevy a zajímavé akce, jichž by byla škoda nevyužít.

Internetový obchod pro vás připravil atraktivní ceny, tudíž můžete zakoupit clip in vlasy levně. Pokud si nevíte s výběrem konkrétních vlasů rady, můžete se obrátit na personál, který vám rád s výběrem pomůže.

Comment(0)