- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiVýkladní skříň plná překvapení pro děti i rodiče

Výkladní skříň plná překvapení pro děti i rodiče

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zima se kvapem blíží a dny jsou čím dál kratší, počasí vlezlejší. Dlouhodobý pobyt venku již nepřipadá v úvahu, jak tedy naložit s volným časem? To je přesně otázka, kterou si začínají klást rodiče malých dětí. Přijďte nahlédnout i se svými dětmi do Výkladní skříně. S námi se rozhodně nikdo nudit nebude.

Výkladní skříň představuje otevřený prostor všem lidem a skvělým nápadům. Dokáže se měnit stejně jako chameleon – umí být knihkupectvím, místem pro posezení či Montessori miniškolkou. Proměnit se umí však i na taneční sál, prostor pro sdílení, muzicírování či různé tvoření. Nechybí mnoho barev, nálad a čeká s otevřenou náručí jen na vás.

Montessori
Montessori

Dopoledne plné kreativních her

MONTESSORI SKŘÍŇ – KLUBÍK PRO DĚTI DO 2 LET S RODIČI

Máme pro vás připraven prostor, kde s vaším dítkem můžete společně prožít zajímavé dopoledne plné kreativních her. Přiblížíme vám principy Montessori pedagogiky a možnost vyzkoušet si mnoho činností, jež vedou k podpoře přirozeného vývoje dítěte. Nasajete příjemnou atmosféru, načerpáte mnoho tipů, jak pro dítě snadno vytvořit Montessori prostředí i doma. Navštívit nás můžete každé pondělí 9:30 – 11:30.

Výkladní skříň Montessori
Výkladní skříň Montessori

 

Nezávislost a samostatnost dětí

MONTESSORI SKŘÍŇ – MINIŠKOLKA PRO DĚTI OD 2 DO 4 LET BEZ RODIČŮ

Pro vaše děti jsme připravili prostor, jež jim umožní svobodně se rozvíjet, získávat nezávislost i samostatnost. Děti ve věku od dvou do čtyř let přirozeným způsobem absorbují podněty ze svého okolí. Připravené  prostředí Montessori jim nabízí mnoho zajímavých činností a podnětů, které ukojí jejich touhu po poznávání okolního světa. Učitelé jsou trpělivými a laskavými průvodci dítěte a vždy respektují jejich individualitu.

 

 

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje