- Komerční sdělení -zeny
FinanceAuraAktiv směnárna Praha 1 i pro náročné klienty

AuraAktiv směnárna Praha 1 i pro náročné klienty

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chcete si směnit pohodlně peníze na cestu do zahraničí? Ať už se chystáte na romantický víkend se svým přítelem, na akční rodinnou dovolenou nebo třeba na služební cestu, je určitě lepší vyrazit se zahraniční měnou už z Čech. Vyhnete se nepříjemnému směňování peněz na hranicích, kde je mnohdy získáte i za nevýhodný kurz, a také nebudete muset hned vybírat na ulici z bankomatu. Hotovost vám tak dodá potřebnou jistotu na cesty. AuraAktiv směnárna Praha 1 nabízí všem zájemcům velmi výhodné kurzy.

Směnárna bez poplatků Praha má vynikající kurzy

Ačkoliv směnárnu AuraAktiv naleznete v Praze, tak určitě její kurzy nejsou předražené. Navštívit ji můžete konkrétně v ulicích Široká a Politických Vězňů, kde funguje během celého pracovního týdne (v Široké ulici také o víkendu). Směnárna zajišťuje bezkonkurenční služby, ať už jde o prodej nebo nákup valut. Tato směnárna bez poplatků Praha totiž neúčtuje svým zákazníkům žádné manipulační poplatky. Cenu za směnu peněz si pak snadno spočítáte dle toho, co vidíte na kurzovním lístku. Ten najdete přímo ve směnárně. Pokud si ale chcete jen udělat představu o kurzech či o měnách, které zde nabízejí, je lepší navštívit webové stránky smenarna-praha-1.cz, kde rovněž naleznete přehled kurzů a další potřebné informace.

Kde je nejlepší kurz eura v Praze?

Samozřejmě, že ve směnárně AuraAktiv na Praze 1. Tato směnárna nabízí svým zákazníkům prvotřídní služby. A je jedno, zda se jedná o klienty z Čech nebo ze zahraničí. Kromě češtiny zde personál směnárny mluví též plynně anglicky a rusky. Bez problémů se zde tak domluví i cizinci. Pro nejlepší kurz eura v Praze si sem stačí přinést požadovaný finanční obnos. Jestliže budete chtít směnit více než 1000 eur, dosáhnete ještě na výhodnější podmínky, jelikož se budete moci zařadit do VIP programu s lepšími kurzy. Celou dovolenou či pracovní cestu pak můžete uhradit v hotovosti. Část eur si také můžete ponechat jako svou finanční rezervu.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje