- Komerční sdělení -
Rady a Návody 8. ročník svatebního veletrhu GALATEA

8. ročník svatebního veletrhu GALATEA

-

- Komerční sdělení -

Svatební areál Galatea se už po osmé bude prezentovat jako ideální místo pro váš svatební den. Veletrh letos připadl na datum 11. září. Čeká vás odpoledne plné nabitého programu. A nejen to, dokonce můžete vyhrát soutěž a zaplatit za svou svatbu v roce 2017 jen polovinu ceny!

Svatební veletrh GALATEA

Ve 13. hodin veletrh započne prezentací vystavovatelů v hotelu Galatea. Jedná se o spolehlivé partnery, jako jsou cukrárny, vizážisté, fotografové či květinový servis, se kterými areál pravidelně spolupracuje. U prezentace si můžete vychutnávat dobroty ze svatebního menu včetně dortů a minizákusků. Dále máte možnost degustace vín, zahradního grilování či prohlídky svatebního apartmá.

galatea
Hotel Galatea

Den si určitě užijí zejména budoucí novomanželé, kteří ocení zkušenosti a individuální přístup zaměstnanců areálu Galatea. Nemusíte mít strach vzít s sebou ani své děti, protože i pro ně se najde zábava, ať už ve formě malování na obličej, či dočasného tetování. Také je zde pro ně připraveno dětské hřiště. Velký lákadlem pro vás může být ukázkový svatební obřad, který se odehraje u malebného rybníčku Brčálníku. Nebude chybět ani zábava v podobě barmanské show, vystoupení mažoretek či módní přehlídky svatebních salonů. K večeru se můžete těšit na přehlídku spodního prádla a v 18. hodin proběhne losování soutěže „Svatba za polovic“. Den bude ukončen v 19. hodin.

Svatba za polovic

Proč tedy neobhlédnout vaše možné ideální místo pro tak důležitý den, jako je vaše svatba? To vše si můžete užít zdarma. Při vstupu také obdržíte katalog s poukázkami na degustaci vín a jídla, který také zahrnuje registrační formulář pro soutěž o svatbu.

Veletrh se koná v Kosmonosech u Mladé Boleslavi, v areálu hotelu Galatea. Z Prahy vám cesta potrvá jen něco přes půl hodiny. Své auto pak můžete zaparkovat v samotném areálu. Pokud pojedete ze vzdálenější oblasti republiky, můžete využít ubytování v samotném hotelu Galatea. Nezapomeňte si do diáře tedy poznamenat datum 11. září 2016 a čas 13-19 hodin, protože právě tehdy možná objevíte své vysněné místo pro vaši svatbu!

 

Mohlo by se vám líbit

Chcete si zpříjemnit ráno francouzskou snídaní?

Pekařství PAUL Vám nabízí řadu možností, jak Vaše přání splnit.  Skvělou snídani si můžete objednat nejen prostřednictvím e-shopu pekařství, ale...

Útulné hnízdečko pro miminko navodí pocit bezpečí

Čekáte miminko a pomalu začínáte s výbavičkou? Zajisté budete chtít pro svého drobečka jen to nejlepší. V posledních letech...
- Komerční sdělení -

Měkká náruč mikroplyše

Jedním z nejoblíbenějších materiálů ložního povlečení je v současné době mikroplyš. Oceníte u něho nejen příjemný pocit na omak, ale také...

Už jste četli?

Chcete si zpříjemnit ráno francouzskou snídaní?

Pekařství PAUL Vám nabízí řadu možností, jak Vaše přání...

Útulné hnízdečko pro miminko navodí pocit bezpečí

Čekáte miminko a pomalu začínáte s výbavičkou? Zajisté budete...
- Komerční sdělení -

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje