Počasí dnes v Praze podrobná předpověd počasí

 

Jaké bude v nejbližších dnech počasí?

 

Podle kalendáře by mělo být jaro, ale během příštích pár dní se nám představí letní počasí. Teploty vystoupají až k 25°C.

Počasí dnes aktuální počasí


Počasí

 

Předpověď počasí, dnes aktuální předpověď počasí.


In-počasí

 

Aktuální počasí v ČR

Dlouhodobá předpověď počasí

Ale není vyloučeno, že bude i třicítka.

 

Miloš Dvořák z Českého hydrometeorologického ústavu říká ,, nad střední Evropou se bude udržovat oblast vysokého tlaku vzduchu a kolem ní k nám až do pátku bude proudit teplý vzduch od jihu. Od pátku se bude nad střední Evropou udržovat zvlněné frontální rozhraní, oddělující chladný vzduch na severozápadě od teplého na jihovýchodě “.

Ve čtvrtek tak bude jasno až polojasno. Nejvyšší denní teploty se vyhoupnou na 21 až 25 °C, na horách bude kolem 15 a na Šumavě může být až 18 stupňů.

  Přijít o milovanou osobu je krutý zásah do života

pátek bude rovněž jasno až polojasno a ještě tepleji. Nejvyšší odpolední teploty se vyšplhají k 24 až 28 stupňům. K večeru se pak v západní polovině Čech při zvětšené oblačnosti místy mohou objevit přeháňky nebo bouřky. Mírný jižní až jihozápadní vítr v bouřkách přechodně zesílí.

sobotu bude od západu oblačno až zataženo. Postupně většinu území zkropí přeháňky nebo déšť, místy i trvalejší. Na Moravě a ve Slezsku bude zpočátku polojasno a srážky přijdou až během dne. V Čechách mohou být bouřky ojediněle a na Moravě a ve Slezsku místy. Noční teploty se budou pohybovat mezi 9 až 13, denní mezi 15 až 19 °C, na severozápadě bude kolem 13, na Moravě a ve Slezsku až 24 °C.

Neděle bude oblačná, zpočátku až zatažená a místy zaznamenáme déšť nebo přeháňky. Postupně budou srážky jen ojediněle. Předpověď počítá s nočními teplotami 7 až 11 °C, na západě kolem 5 stupňů. Denní teploty se vyšplhají podle meteorologů na 16 až 20 °C.

Od pondělí do čtvrtka pak odborníci předpovídají polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. V druhé polovině období bude od západu přibývat oblačnost a postupně se na většině území objeví déšť nebo přeháňky, místy i bouřky. Noční teploty klesnou na 6 až 11, uprostřed období bude v noci 11 až 16 stupňů. Denní teploty se vyhoupnou na letních 24 až 29 °C, v závěru období se ochladí na 20 °C.

  Svatomartinská husa – opravdu vypečená příručka na bezkonkurenční husu

 

 

Svet Zeny predpoved pocasi krasny slunny den

Post by admin

Related post

Comment(0)