Výborné místo z hlediska nejen nabídky zaměstnání a občanské vybavenosti, ale také veřejné zeleně, možností zájmových kroužků pro vaše děti a kultury jako celku. Ať už se podíváme na naše hlavní město z kteréhokoliv úhlu, vždy se nabízí stejné hodnocení. Právě tady je ideální zázemí nejen pro mladé rodiny, ale i lidi v produktivním věku či aktivní seniory. Strávit celý život právě zde je potom jistě lákavé.

Nadprůměrný plat, ale také nadprůměrné zázemí

Nové byty v Praze 4 mají své nezaměnitelné kouzlo! Chcete jej také ochutnat plnými doušky? Není pak nic snazšího než se o jeden z takových bytů sami ucházet. Michelská stráň nabídne nejen krásný výhled do města, ale také dopravní spojení, kamkoliv si jen zrovna přejete.

Můžete se vydat směrem na Mělník, Teplice nebo Tábor, u vlakového nádraží budete totiž za pár minut. Totéž platí o stanicích metra Kačerov nebo Pankrác, doprava v této části Prahy rozhodně nijak nevázne – v centru jste skutečně za krátkou chvilku. A i přes to budete stále žít v centru plném zelených ploch, jako je například Baarův park.

  Střihy Burda nikdy nemohou vyjít z módy

Luxusní byty splňují nároky na moderní bydlení

Budete se v nich cítit dobře, a to nejen večer po práci. Byty v Praze Michli totiž nabídnou skvělé podmínky nejen pro mladou rodinu s dítětem, ale také páry, které se na příchod potomka teprve chystají.

Václavské náměstí i park v Hostivaři jsou odtud zhruba stejně daleko, stejně tak klasická pražská kulturní centra. Prodej bytů na Praze 4 vrcholí, ale stále máte svou šanci. Podobná investice je totiž bezesporu životní, jednou totiž může tento byt patřit i vašim dětem, nemovitosti jsou nakonec uchovatelem trvalé hodnoty. Udělejte si pak procházku třeba směrem na Karlův most a poznejte historii Prahy opravdu zblízka!

Post by admin

Comment(0)