- Komerční sdělení -zeny
ZdravíJediný vánoční dárek, který rozzáří úsměv všem

Jediný vánoční dárek, který rozzáří úsměv všem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vánoce nám klepou na dveře. Už máte nakoupené dárky? Jestli patříte mezi “šťastlivce”, kteří stále nepřišli na to, co by jejich nejbližší potěšilo, nezoufejte. Poradíme vám, jaký dárek vykouzlí zářivý úsměv na rtech vaší mamince, sestře, tchánovi, kamarádce, manželovi… prostě všem.

Proč chce každý bílé zuby

Jaká slova vás napadnou, když se podíváte na člověka, který má krásně bílé zuby? Je to čistota, úspěch, sebevědomí, krása? Ano. Zářivý úsměv by si přál každý z nás. Ale bohužel. Na našich zubech si neseme často známky špatného životního stylu, dědičnosti nebo se na nich podepíšou léky, které jsme někdy museli brát. Je to také případ vašich blízkých? Svěřte jejich chrup do rukou profesionálů. Kam? Podívejte se například na kliniku Dr. Stuchlíka. Ten nabízí hned dvě varianty bělení zubů – domácí nebo ordinační.

bělení zubů

Domácí bělení

Zubařské křeslo pro mnoho lidí představuje naprosté peklo. Je to tak i v případě toho, komu byste chtěli darovat bělení zubů? Nevadí. Na klinice Dr. Stuchlíka zvolte metodu, která se aplikuje pěkně doma. V tomto případě se obdarovaný na kliniku dostaví pouze jednou. Vyzvedne si speciální nosič, do kterého si následně bude aplikovat bělící gel ,a samozřejmě si vyslechne potřebné pokyny. Samotný proces trvá 3 dny a počítejte s tím, že vás tento dárek vyjde na zhruba 4 260 Kč.

bělení zubů

Ordinační bělení

Víte, že váš známý má raději rychle vše hotové? Nerad na něco čeká. Darujte mu ordinační bělení zubů. Rozhodně ho potěšíte více, protože na klinice stráví maximálně 90 minut a má vše za sebou. Odborníci mu za tuto dobu zuby krásně vybělí a on vám bude volat, že vám děkuje za nejkrásnější vánoční dárek. Připravte se, že tato varianta se cenově pohybuje od 6 500 Kč.

Kvalitní bělení zubů se neřadí mezi levné záležitosti. A právě z toho důvodu se jedná o úžasný dárek k Vánocům. Mnoho vašich příbuzných a přátel si tento zákrok nemůže dovolit. Jejich přání jim máte možnost splnit vy. Jen si představte sami sebe, když byste pod stromečkem našli poukázku na něco, po čem celý život toužíte. Neudělalo by vám to obrovskou radost?

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje