- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodySledujte svůj balík online

Sledujte svůj balík online

-

- Komerční sdělení -aktuality

přeprava

Přeprava zásilek je v současné době již velmi spolehlivá a pro Vás, pro klienty, zcela bezstarostná. I tak byste možná rádi využili službu sledování zásilek, díky které byste mohli mít všechno pod kontrolou. Samozřejmě, že je to myšleno pouze obrazně, i tak je ale tato služba velmi užitečná. Budete mít totiž možnost přesně vědět, kde aktuálně se zásilka, kterou jste nechali odeslat, nachází a jaký je její momentální status. Kdyby byl navíc s doručením balíku nějaký problém, tak byste se to mohli dozvědět právě prostřednictvím sledování zásilek. Využívejte tuto službu aktivně i vy, využívání přepravních služeb pro Vás bude tímto ještě pohodlnější, příjemnější a hlavně mnohem spolehlivější, protože vždycky budete vědět, na čem přesně jste.

Získat přehled nad svými zásilkami je hračka

Nikdy nebylo jednodušší mít všechno pod kontrolou a získat dokonalý přehled o všech svých expedovaných balících. Společnost Emons to má dokonale promyšlené, proto budete mít přístup také ke kompletní historii všech svých odeslaných balíků, které jste se rozhodli svěřit právě této společnosti. Rozhodně se v tom tedy ztrácet nebudete, během sekundy budete mít k dispozici všechny potřebné údaje, které potřebujete.

Je to zdarma, rychlé a praktické

Zjistit status svého balíků pomocí sledování balíků můžete prakticky kdykoliv a odkudkoliv, budete potřebovat jen připojení na internet. Je to samozřejmě úplně zdarma, za tuto službu nezaplatíte ani korunu. Dále také určitě oceníte jednoduchost celé této praktické služby. Stav své zásilky totiž budete moci zjistit na základě zadání snadno zjistitelných údajů, kterými mohou být:

  • Číslo na obalu (dvacet číslic, naleznete pod čárovým kódem)
  • Vaše zákaznické Emons číslo spolu s referenčním číslem
  • Vaše zákaznické Emons číslo plus číslo Vaší zásilky

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje