Sezóna fashion weeku je v plném proudu a světové módní metropole se proměňují v dlouhé přehlídková mola, kde špičkový návrháři předvádějí rozmanité modely letošní sezóny. Některým se podařilo pořádně vybočit ze zajetých kolejí a jiní se zase přiklání k nadčasové klasice. Posuďte sami, v kterém modelu byste klidně vyšly do ulic, a které raději necháte modelkám pro jejich extravaganci.

Přehlídka italského módního domu  MOSCHINO, která byla uvedena k příležitosti milánského fashion weeku, byla opravdu strhující! Přední návrhář této značky Jeremy Scott prokázal, že mu rozhodně nechybí smysl pro humor a chuť šokovat. Díky tomuto koktejlu odvahy na jeho módní show rozhodně nezapomenete!

Jak je vidmo, inspirace se nacházejí  všude kolem nás. Jeremy totiž využil známého potravinového řetězce McDonald a postavil na něm prvotní část svých modelů. K vidění byly modely v červeno žluté barevné kombinaci, připomínající uniformy tohoto fastfoodového řetězce, doplňené kabelkami ve tvaru happy mealů.

Moschino McDonald

 

více v článku...

  Luxusní těhotenská móda pro nastávající maminky

Módní trendy podzim/ zima 2014 obr.1

Další část přehlídky připomínala osmdesátá léta, aneb časy kůže a zlata. Na prezentovaných modelech návrhář opravdu nešetřil.

Přehlídku by jistě ocenili i děti, jelikož k vidění byly modely inspirované oblíbeným kresleným seriálem Sponge Bob.

Moschino - Runway - Milan Fashion Week Womenswear Autumn/Winter 2014

 

Módní trendy podzim/ zima 2014 obr.2

Jako třešničku na dortu návrhář na závěr oděl modelku Linday Wixon  do svatebních šatů, které byly potištěny nutričními hodnotami.

Moschino svatební šaty

Módní trendy podzim/ zima 2014 obr.3

 

 

Related post

Móda a Styl

Jedinečná dámská móda

Comment(0)