Italská módní značka Valentino je datovaná od roku 1962, kdy mladý návrhář Valentino Garavani ve Florencii uvedl svou první kolekci. Postupem času si získal klientelu i mezi velmi vlivnými ženami jako byla Jacqueline Kennedyová, nebo Elizabeth Taylorová. Statisíce žen na světě si oblíbily jeho módu díky perfektně zpracovaným střihům a luxusním látkám. Jeho modely se vyznačují především ženskostí za použití krajek, volánů a takzvané „Valentinovi“ červené barvy.

VALENTINO PODZIM 2014

 

Módní show Valentino podzim 2014 obr.1

Pro podzim 2014 si Valentino připravil modely, které ve vás zaručeně probudí melancholii šedesátých let, ve kterých nebyla nouze o grafické vzory.

Modely v mini délce a rovném střihu s kulatým výstřihem, u krku zdobící límeček, vám určitě připomenou britskou modelku Twiggy, která tuto éru odstartovala. V první části najdete záplavu zejména červených, bílých a černých odstínů, v té druhé se můžete těšit na zemité barvy a florální motivy na ručně vyšívaných krajkách.

Je vidět, že Valentino je návrhář na svém místě, jelikož tak pestrá škála modelů si najde své příznivce i u extrémně náročných zákaznic.

  Kojenecké potřeby, kterým nelze odolat

Módní show Valentino podzim 2014 obr.2

Related post

Comment(0)

Leave a Comment