Přestože je dnešní společnost svým způsobem až obdivuhodně produktivní, přestává pomalu myslet na odpočinek. Mnoho lidí tvrdě pracuje od rána do večera a ve volných chvílích se stará o své ratolesti, či obhospodařuje zahradu. To nejsou zrovna ty nejlepší způsoby, jak si odpočinout od každodenního ruchu a stresu. Daleko lepší jsou totiž wellness pobyty v lázních.

Jakým způsobem se odreagujete?

Wellness Ostrava nabízí hned několik forem relaxačního vyžití. Můžete tak navštívit několik saun, mezi kterými se nachází klasická finská sauna, sauna s výhledem do přírody, nebo méně obvyklá hornická sauna. Pravděpodobně se jedná o jedinou saunu tohoto druhu v Evropě, takže si v ní plně užijete odpočinku. Sauna se nachází venku a je v ní zakázáno mluvit čili vás opravdu nic nebude rušit.

Kde se budu moci zchladit?

Jestliže byste se chtěli po návštěvě sauny zchladit, doporučujeme vám navštívit jak vnitřní, venkovní, tak i speciální ochlazovací bazény, které se nachází hned vedle nejnavštěvovanějších saunových místností. Teplota vody uvnitř je udržována těsně nad nulou, čímž se ještě více podpoří účinky sauny. Ty jsou nejúčinnější právě v případě, že se nejenom nahřejete, ale také se následně ochladíte.

  Odměna za maturitu

Mohu zde navázat nové kontakty?

Již od nepaměti se traduje, že v lázních a podobných zařízeních vznikají nová přátelství. Nejinak je tomu i ve Wellness Ostrava. K sociálním kontaktům můžete využít venkovní odpočívárnu, kde budete pohodlně relaxovat na připravených lehátkách či vyhřívané desce. Odpočívárna je navíc propojena s terasou, kde si můžete navíc dopřát krásného výhledu na okolní krajinu a popovídat si také se svými novými přáteli.

Wellness pobyty jsou skvělým způsobem, jak si odpočinout, a proto byste neměli s jejich koupí příliš dlouho otálet. Zdraví máme všichni jen jedno.

Post by admin

Comment(0)